Smedema Makelaars & Taxateurs
"Chez soi dans la région de Cuijk et Nord-Limbourg."
Smedema Makelaars & Taxateurs in Gennep staat al meer dan vijf decennia bekend als een toonaangevende partij in de regio ten zuiden van Nijmegen. Onze nadruk ligt op persoonlijke benadering en servicegerichtheid, want het kopen of verkopen van een woning is geen eenvoudig proces. Het vereist zorgvuldige afwegingen, juridische kennis en een goed begrip van de wensen van alle betrokken partijen. Onze medewerkers combineren jarenlange erva...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Molenkampweg 31
5851DJ Afferden L
€ 335.000 k.k.
€ 3.131/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 167 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Pastoor Berdenstraat 5
5851AN Afferden L
€ 345.000 k.k.
€ 4.792/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- 208 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Doelen 49
6591BX Gennep
€ 419.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 164 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Burg.Woltersstraat 1
6591AK Gennep
€ 698.000 k.k.
€ 3.438/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 203 m²
- Superficie du terrain
- 325 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Watertoren 32
6591TD Gennep
€ 529.000 k.k.
€ 4.008/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 238 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Groene Streep 1
5851ED Afferden L
€ 650.000 k.k.
€ 6.132/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 23660 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (106)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
106 avis total
Funda
81 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Groene kruisstraat 44
10We hebben vlot en fijn contact gehad met zowel Mark als met Sander voor al onze vragen, bezichtigingen en het verdere verkooptraject. Met verstand van zaken en enthousiasme is onze woning verkocht.
-
Willem Boyeweg 44
10We hebben zowel met Sander als Herbert een goed en fijn contact gehad. Ze hebben ons het gehele proces goed op de hoogte gehouden en waren zelfs in de weekenden en in de avonden bereikbaar. Ze denken goed met je mee en nemen veel zaken uit handen. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden.
-
Wielerveldweg 1
10Van te voren vrij blijvend een gesprek gehad om kennis te maken, meteen een goed gevoel We hebben een ontzettend fijne communicatie gehad. duidelijk en rustig afspraken gemaakt over de biedingen. Er werd geen beslissing genomen zonder overleg. Door Smedema hebben we binnen 2 weken onze eerste woning kunnen kopen!!
-
Alexanderstraat 3
9Geen opmerkingen, we zijn goed geholpen. Professioneel ondersteuning van iedereen van makelaarskantoor Smedema. Goede adviezen met betrekking tot financiën en keuze notaris
-
John Kramer
8 -
Grevendaal 9
10Ik ben goed geholpen met de problemen die op ons pad kwamen door problemen bij de notarissen Ook het directe contact bij bezichtigingen was prima en eerlijk
-
Korhoenderveld 229
10Blij dat we Smedema hebben ingeschakeld als aankoopmakelaar. Zonder was het waarschijnlijk niet gelukt om deze woning aan te kunnen kopen. Sterk in onderhandelingen, prettig in de communicatie en deskundig in advies. Bijkomstig voordeel is de bouwkundige achtergrond van de makelaar wat ten gunste komt tijdens de bezichtiging.