Joep Makelaardij
"Valeur ajoutée !"
Bij Joep Makelaardij in Berghem staat uw woon- of bedrijfsruimte centraal. Wij bieden persoonlijke begeleiding vanaf de eerste stap tot en met de overdracht. Of u nu wilt verkopen, kopen of huren, wij zorgen voor een professionele en transparante aanpak. Onze expertise ligt in het creëren van een unieke indruk, zowel via woningstyling als professionele fotografie. Wij specialiseren ons in de verkoop en huur van woningen, maar ook in het...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Goudplevier 58
5348ZE Oss
€ 375.000 k.k.
€ 2.976/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 152 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rabarberveld 33
5351LD Berghem
€ 735.000 k.k.
€ 4.804/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 349 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zaaiviool 24
5351SR Berghem
€ 795.000 k.k.
€ 3.878/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 205 m²
- Superficie du terrain
- 456 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Sluitappel 1
5373CK Herpen
€ 995.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 236 m²
- Superficie du terrain
- 509 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Burgemeester van Erpstraat 18 D
5351AW Berghem
€ 395.000 k.k.
€ 4.158/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Het Woud 19
5343XZ Oss
€ 895.000 k.k.
€ 4.711/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 190 m²
- Superficie du terrain
- 2750 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (103)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
103 avis total
Funda
57 commentaires sur Funda
46 commentaires sur Google
-
Kuipers-Rietbergstraat 224
10Hartstikke goed. Goedlopende gesprekken, een prima en haalbare planning met deskundigheid ten top. Zou dit zeker aanbevelen.
-
Kay Ten Haaf
2Ik sluit me aan bij de review van Mehmet: mooie praatjes, maar geen fatsoenlijke werkwijze. Mijn ervaring met Joep is helaas erg negatief. Tijdens het traject leek alles duidelijk, maar op het moment dat de diensten niet meer nodig waren voor de verkoop van mijn woning, veranderde de situatie. Na het ondertekenen van de opdracht heb ik binnen de wettelijke termijn gebruikgemaakt van mijn herroepingsrecht. Over de financiële afhandeling hiervan ontstond vervolgens een verschil van inzicht. Na het betalen van de opstartkosten voor onder andere de brochure, werd er aanspraak gemaakt op courtage, terwijl er geen daadwerkelijke verkoopactiviteiten hadden plaatsgevonden (zoals plaatsing op Funda en het realiseren van een koopovereenkomst). Het komen tot een oplossing bleek lastig. De communicatie verliep in de praktijk voornamelijk via het kantoor in plaats van direct met de makelaar zelf, wat het moeilijk maakte om snel en inhoudelijk tot afstemming te komen. Een oplossing bleef daardoor uit. Joep heeft mij nooit persoonlijk benaderd om tot een oplossing te komen; alle communicatie verliep schriftelijk, met verwijzing naar juridische termen en het betalen van de factuur. Uiteindelijk heb ik zelf juridische ondersteuning moeten inschakelen en ben ik verder gegaan met een andere makelaar. Via een advocaat is de kwestie uiteindelijk opgelost en afgerond, met de kanttekening dat Joep zich niet kon vinden in de punten van de advocaat en van mening was dat hij niet onjuist of onzorgvuldig had gehandeld. Al met al een traject dat onnodig stressvol en tijdrovend is geweest. Voor mij is duidelijk geworden dat Joep inderdaad kiest voor het snelle gewin boven eerlijke en betrouwbare dienstverlening.