Ooms Makelaars Capelle aan den IJssel
"Oncles, sachez ce qui vit"
Ooms Makelaars IJssel & Lekstreek B.V. is één van de tien vestigingen binnen de Ooms-organisatie, met een sterke focus op lokale expertise en regionale bereikbaarheid. Ons team bestaat uit ervaren professionals die samenwerken met jonge collega’s om de beste resultaten voor onze klanten te garanderen. Ons kantoor in Capelle aan den IJssel is het hart van onze activiteiten, waarvan we dagelijks actief zijn in een breed gebied rond Rotter...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tallinnpad 1
3067RX Rotterdam
€ 510.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Prinsenlaan 615 F
3067TZ Rotterdam
€ 489.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Henry Moorepassage 238
2907MG Capelle aan den IJssel
€ 335.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dotterlei 717
2906BP Capelle aan den IJssel
€ 309.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Akkerwinde 290
2906XP Capelle aan den IJssel
€ 300.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Brandingdijk 396
3059RB Rotterdam
€ 450.000 k.k.
€ 4.206/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (142)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
142 avis total
Funda
92 commentaires sur Funda
50 commentaires sur Google
-
Timo kerkhof
10Vanaf het eerste contact tot na de overdracht heeft Marshano Birdja van Ooms mij een goed gevoel gegeven. Alles is soepel verlopen en ik zou hem bij iedereen aanbevelen.
-
Paganinistraat 97
9Prima service en zeer prettig contact. Vakkundig advies en goede begeleiding. Regelmatig updates ontvangen tijdens het verkoop traject.
-
Willem Stehouwer
8Ooms makelaars benadert voor hun kennis en kunde. Zijn in het traject van verkoop bijgestaan door Noa en Marshano. Prima vertegenwoordigers en vakmensen.
-
marjolijn van Herk
8Dank voor de verkoop van ons huis Marchano en Rogier. Geduld was nodig, maar uiteindelijk is het gelukt om het huis te verkopen en zijn koper en verkoper zeer tevreden.
-
Timo Kerkhof
10Vanaf het eerste moment zeer prettig contact gehad met Ooms en direct een fijne klik met Marshano. Hij straalt rust uit, is reeel, duidelijk en geeft je een gevoel van vertrouwen. En dat is heel fijn; de verkoop van je woning is toch spannend. En dan is het fijn om je gesteund te voelen, zowel door Marshano als door de mensen op kantoor. Ik zou Ooms en Marshano in het bijzonder bij iedereen aanbevelen.
-
Michelle Tran
10Mn woning vlot verkocht via Ooms, met dank aan Noa en Marshano! Fijn contact gehad en alles verliep vrijwel vlekkeloos.