Delta NVM Makelaars
"Delta fait la différence !"
Delta NVM Makelaars staat voor een frisse benadering in de makelaarssfeer. Met jonge energie en een sterke motivatie wil het kantoor zich onderscheiden door persoonlijkheid en originele ideeën. De nadruk ligt op een directe, betrouwbare en transparante werkwijze die past bij de huidige eisen van opdrachtgevers. De medewerkers zijn gekantwoord op creativiteit en innovatie, zodat elke klant zich goed verzorgd voelt. Door de combinatie van...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jhr. De Savornin Lohmanstraat 21
2982RA Ridderkerk
€ 260.000 k.k.
€ 4.561/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 57 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Nelson Mandelastraat 50
2987XV Ridderkerk
€ 459.500 k.k.
€ 4.066/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dr. Colijnstraat 11
2982AB Ridderkerk
€ 285.000 k.k.
€ 5.481/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Prinsenstraat 8
2983CL Ridderkerk
€ 469.500 k.k.
€ 3.756/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bloemenstraat 24
2981BE Ridderkerk
€ 409.950 k.k.
€ 3.796/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zeemanstraat 92
2984EV Ridderkerk
€ 395.000 k.k.
€ 4.438/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (125)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
125 avis total
Funda
60 commentaires sur Funda
65 commentaires sur Google
-
Pieter de Hoochstraat 21
9Een makelaar die niet alleen naar jouw huis kijkt. Maar ook naar jouw als persoon. Het eerste gesprek ging niet over het huis, maar over jouw als persoon. Dat voelt toch anders dan een makelaar die binnenkomt en gelijk je huis gaat keuren. Dat maakte de samenwerking erg prettig en het proces werd duidelijk uitgelegd. Ze zijn goed bereikbaar voor diverse vragen en weten precies wat jouw huis kan opleveren op de huidige markt. Ik zou graag het team van Delta Makelaars willen bedan…
-
Leen Van dam
10Goed makelaarskantoor,je wordt goed ontvangen
-
Watermolen 132
10Contact met makelaar Quinten en delta nvm verliep duidelijk en goed. Hij heeft ons goed geholpen met alles. Ik zou andere deze makelaar aanraden.
-
Rosmolen 71
8Een fijne makelaar die kennis van zaken heeft. Een goede begeleiding met regelmatige contact momenten. Tevreden over de gehele begeleiding vanaf voorbereiding tot aan afronding. Zou deze makelaar zeker aanbevelen aan derden!
-
Gijs van der Welle
10Traduit par l'IABelle agence immobilière et bonne manière de communiquer. À recommander pour faire des affaires à Ridderkerk et ses environs !
-
Rob Drenth
10Traduit par l'IAJe vais certainement recommander cette agence immobilière, très minutieuse et fait bien plus que juste vendre la maison, super travail tout ça !!