Mooijekind Vleut Makelaars Haarlemmermeer
"L'équipe d'agents immobiliers avec les meilleurs spécialistes."
Wij geloven dat wonen van levensbelang is voor iedereen. Een huis moet zowel een thuis als een goede investering zijn, en wij helpen mensen graag op weg naar dat geluk. Of het nu gaat om de verkoop- of aankoopprijs, om beslissingen of het hele proces: wij staan er voor u. Onze kennis is breed en diep, dankzij goede opleidingen, voortdurende updates en specialistische expertise. Technisch, financieel én netwerktechnisch zijn wij goed opg...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Prinses Beatrixplantsoen 4
2131XK Hoofddorp
€ 727.000 k.k.
€ 4.752/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 158 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Sikkelstraat 43
2151CN Nieuw-Vennep
€ 990.000 k.k.
€ 4.057/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 244 m²
- Superficie du terrain
- 938 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Torkruidstraat 36
2165VV Lisserbroek
€ 800.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 184 m²
- Superficie du terrain
- 268 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Schans 77
2141MZ Vijfhuizen
€ 850.000 k.k.
€ 5.556/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 272 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Balg 49
2134ZP Hoofddorp
€ 550.000 k.k.
€ 5.340/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zuidertoren 35
2134ZL Hoofddorp
€ 600.000 k.k.
€ 4.412/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (80)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
80 avis total
Funda
49 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Anna de Waalstraat 107
10Hele fijne makelaar die rustig de tijd neemt voor de zoektocht naar ons nieuwe huis. Kundige makelaars die goed meedenken en heel betrokken zijn!
-
Gandhistraat 35
9Alles verliep heel soepel en de makelaar heeft onze zoektocht naar een huis een stuk relaxter gemaakt. Ik zou Mooijekind Vleut zeker aanraden!
-
Colonnade 97
10De communicatie was goed en hun advies werd onderbouwd met data plus ervaring en er werd goed naar ons geluisterd. Ik heb het hele proces en de samenwerking als kundig en aangenaam ervaren.
-
Catharina van Aragonlaan 111
10Wij waren heel blij met onze makelaar. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en erg deskundig. Ze hebben ons geholpen bij het kopen van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. We bevelen ze aan iedereen aan!
-
Westerkwartier 155
9Na het eerste gesprek aan de keukentafel een duidelijk en deskundig beeld van de verkoopstrategie ontvangen. Hieruit bleek ook dat Mooijekind Vleut goed op de hoogte is van de lokale markt. Flexibiliteit in de planning voorafgaande de daadwerkelijke verkoop is zeer fijn verlopen. Ook het contact tijdens het proces valt niets op aan te merken, korte lijntjes en snel antwoord op al je vragen. Mooijekind Vleut zal ik zeker aanraden bij de verkoop van je woning.
-
Anna Boleynlaan 15
9Erg fijn en direct contact gehad met de makelaar en het team. Ze hebben keurig uitgevoerd wat ze hebben beloofd.