Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV
"Geen opstartkosten en no cure no pay!"
Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV in Venlo staat sinds 1976 voor betrouwbaar en deskundig advies op het gebied van vastgoed. Onze medewerkers zijn gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfsruimtes in Venlo en de omgeving. Met een sterke lokale marktkennis en persoonlijke benadering zorgen wij voor een geruststellende ervaring tijdens de hele transactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waa...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Antoniusplein 11 F
5943AH Lomm
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 812 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Roobeekweg 4
5944EZ Arcen
€ 995.000 k.k.
€ 2.303/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 432 m²
- Superficie du terrain
- 3600 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Plaggenhouwer 13
5971LB Grubbenvorst
€ 400.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 108 m²
- Superficie du terrain
- 220 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nassaustraat 6
5911BV Venlo
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 216 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Hoveniersstraat 4
5991MN Baarlo
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 234 m²
- Superficie du terrain
- 2120 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Prinsenhofstraat 5
5911BL Venlo
€ 795.000 k.k.
€ 3.614/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 220 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 5
Avis (55)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
55 avis total
Funda
13 commentaires sur Funda
42 commentaires sur Google
-
Laaghuissingel 139
10Makelaarskantoor Paul Schreinemachers was altijd bereikbaar voor vragen, dacht mee en gaf advies op maat. Altijd vriendelijk contact gehad met Paul en de medewerkers.
-
Zonneveld 58
7Het contact verliep in het algemeen goed. De makelaar deed de rondleidingen. Na de rondleiding kregen we een update.
-
Jade 10
9Makelaarskantoor Paul Schreinemachers is een fijne partij om mee te werken, communicatie gaat goed en
-
Kelly Van der putten
10Wij zijn erg tevreden over de adviserende rol van deze makelaar. We kregen helder, eerlijk en goed onderbouwd advies gedurende het traject. Hierdoor konden wij met vertrouwen beslissingen nemen. Professioneel, betrokken en prettig in de communicatie.
-
Linsey Smeets
10Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en vertrouwd. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en ik kreeg duidelijk en eerlijk advies gedurende het hele proces.
-
Laaghuissingel 3 A
9Paul is heel prettig en duidelijk in de communicatie en komt zijn afspraken na. Hij is deskundig door zijn jarenlange ervaring als makelaar. Ons huis was snel verkocht !
-
Albert Cuypstraat 166
9Prima verlopen. Goed advies en begeleiding. Snel resultaat. Makelaar Paul Schreinemachers B.V. is een kantoor dat in Venlo al jaren bezig is met veel ervaring in de regio.
-
Rachel Schreinemachers