Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV
"Geen opstartkosten en no cure no pay!"
Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV in Venlo staat sinds 1976 voor betrouwbaar en deskundig advies op het gebied van vastgoed. Onze medewerkers zijn gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfsruimtes in Venlo en de omgeving. Met een sterke lokale marktkennis en persoonlijke benadering zorgen wij voor een geruststellende ervaring tijdens de hele transactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Prinsenhofstraat 5
5911BL Venlo
€ 795.000 k.k.
€ 3.614/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 220 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
De Plaggenhouwer 13
5971LB Grubbenvorst
€ 400.000 k.k.
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 108 m²
- Área del lote
- 220 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Boksdoornstraat 16
5922EJ Venlo
€ 315.000 k.k.
€ 2.739/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 144 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Nassaustraat 6
5911BV Venlo
€ 675.000 k.k.
€ 3.125/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 216 m²
- Área del lote
- 153 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
van Darthlaan 14
5973KC Lottum
€ 350.000 k.k.
€ 3.846/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 91 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hoveniersstraat 4
5991MN Baarlo
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 234 m²
- Área del lote
- 2120 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (55)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
55 reseñas total
Funda
13 opiniones en Funda
42 reseñas en Google
-
Laaghuissingel 139
10Makelaarskantoor Paul Schreinemachers was altijd bereikbaar voor vragen, dacht mee en gaf advies op maat. Altijd vriendelijk contact gehad met Paul en de medewerkers.
-
Zonneveld 58
7Het contact verliep in het algemeen goed. De makelaar deed de rondleidingen. Na de rondleiding kregen we een update.
-
Jade 10
9Makelaarskantoor Paul Schreinemachers is een fijne partij om mee te werken, communicatie gaat goed en
-
Kelly Van der putten
10Wij zijn erg tevreden over de adviserende rol van deze makelaar. We kregen helder, eerlijk en goed onderbouwd advies gedurende het traject. Hierdoor konden wij met vertrouwen beslissingen nemen. Professioneel, betrokken en prettig in de communicatie.
-
Linsey Smeets
10Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en vertrouwd. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en ik kreeg duidelijk en eerlijk advies gedurende het hele proces.
-
Laaghuissingel 3 A
9Paul is heel prettig en duidelijk in de communicatie en komt zijn afspraken na. Hij is deskundig door zijn jarenlange ervaring als makelaar. Ons huis was snel verkocht !
-
Albert Cuypstraat 166
9Prima verlopen. Goed advies en begeleiding. Snel resultaat. Makelaar Paul Schreinemachers B.V. is een kantoor dat in Venlo al jaren bezig is met veel ervaring in de regio.