In Eijsden staat Goessens & Goessens Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, zorgen wij ervoor dat u elke stap van het proces met vertrouwen doorloopt. Onze ervaring en kennis van de regio maken ons tot een betrouwbare partner in uw woningtransactie. Wij bieden dienstverlening op het gebied van verkoop, aankoop en financieel advies. Onz...
Offre immobilière actuelle
-
- Vendu
Boomkensstraat 65
6245JD Eijsden
€ 389.000 k.k.
€ 3.442/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 113 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
J.S. Bachstraat 36
6245HB Eijsden
€ 519.000 k.k.
€ 3.760/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 454 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Esdoornlaan 2
6245JV Eijsden
€ 295.000 k.k.
€ 2.500/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Groene Specht 16
6245RK Eijsden
€ 595.000 k.k.
€ 4.075/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 146 m²
- Superficie du terrain
- 239 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Mathijs Roosenstraat 10
6247EX Gronsveld
€ 369.000 k.k.
€ 3.481/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 198 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Bethlehemweg 40
6222BM Maastricht
€ 295.000 k.k.
€ 3.470/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (88)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
88 avis total
88 commentaires sur Google
-
Tamara Moenen-Hitz
10Boy en team zijn echt een fijne makelaar! Communicatie en verkoop begeleiding is top! Zeker een aanrader.
-
Jim Zweers
10Wij hebben twee huizen verkocht en één huis aangekocht waarbij Goessens en Goessens de makelaar was. Wij hebben enkel lovende woorden voor Boy Goessens en het hele team. Iedereen staat direct voor je klaar als er vragen zijn. Vooral het feit dat we altijd zeer goed en zeer snel zijn geholpen waarderen wij enorm. Daarnaast is het hele team enorm betrokken en denkt iedereen altijd met je mee. Wij zijn dan ook ontzetten tevreden over Goessens & Goessens Makelaardij, voor ons zeker een vijf sterrenwaardering waard! Hanne en Jim
-
Deborah Fuchs
10Uit het aanbod van Goessens en Goessens hebben wij onze nieuwe woning gekocht. Er werd goed meegedacht tijdens de bezichtigingen en we zijn heel fijn begeleid tijdens de overdracht. Er wordt met een persoonlijke en warme benadering gewerkt. We kijken dan ook positief terug op de aankoop van onze nieuwe woning.
-
nathalie baltus
10Vanaf begin tot einde verkoopproces zeer goed begeleid door Boy, Stephanie en Dahnee! Deskundig, zeer goede communicatie en altijd tijd om vragen van onze kant te beantwoorden. Zeer tevreden!
-
Renée Van Haarlem
10Zeer tevreden over makelaarskantoor Goessens en Goessens. Zijn zeer betrokken bij de verkoop van de woning, korte lijntjes, duidelijke communicatie, goed bereikbaar en denken met je mee en out of the box. Ik zou iedereen dit kantoor aanraden wanneer je jouw woning wilt verkopen.