Ruijgrok Makelaars, waar uw woontoekomst begint!
"Pour votre maison à De Ronde Venen et environs !"
Ruijgrok Makelaars est actif depuis 1978 à De Ronde Venen et s'est développé en tant que moderne entreprise immobilière avec une approche personnalisée. Nous sommes une entreprise familiale qui construit la confiance dans la région, dont nous connaissons les quartiers et villages comme personne. Notre expérience dépasse déjà 40 ans, et nous nous engageons toujours pour nos clients avec empathie et professionnalisme. Notre équipe est spé...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nobel 3
3641MA Mijdrecht
€ 320.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 50 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Bonkelaar 66
3642CP Mijdrecht
€ 475.000 k.k.
€ 5.523/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Klompenmaker 4
3648LB Wilnis
€ 539.000 k.k.
€ 5.133/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 105 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Nobel 55
3641MB Mijdrecht
€ 375.000 k.k.
€ 5.435/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Waterpeil 22
3648LH Wilnis
€ 898.000 k.k.
€ 5.314/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 169 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Selijnsweg 36
3646BB Waverveen
€ 600.000 k.k.
€ 4.412/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 215 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (96)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
96 avis total
Funda
59 commentaires sur Funda
37 commentaires sur Google
-
Monique Kramer
10Fijn contact met Carolien, prima communicatie. Mooie wervende tekst op Funda voor onze woning. Na iedere bezichtiging ontvingen wij telefonisch een update, hetgeen door ons bijzonder gewaardeerd werd. Een absolute aanrader!
-
De Lespaullaan 15
10Alles verliep vlekkeloos en de woning was zeer snel verkocht. Deskundig advies en een goede begeleding hielpen enorm.
-
Yuri van Houter
10Ik kan Ruijgrok Makelaars aan iedereen aanbevelen. Zowel bij de aankoop van het nieuwe huis van mij en mijn vriendin als bij de verkoop van mijn appartement hebben we super fijne begeleiding gekregen. Zeker aangezien wij nog onervaren zijn in het bezichtigen en kopen van een huis, was het enorm waardevol dat we werden geholpen door Linda en het team van Ruijgrok Makelaars. Van bezichtiging tot uitbrengen van het bod en contact met de andere partij. Als ‘jong stel’ is het fijn dat je steviger in je schoenen kan staan met zo’n fijne makelaar naast je. Ook bij de verkoop van mijn appartement en de voorbereidingen daarvan, waren de tips en hulp enorm fijn! Kortom: ik zou bij de volgende verkoop en aankoop van een huis weer terugkomen bij Ruijgrok Makelaars! Heel erg bedankt voor alles!
-
Antilopespoor 510
8Communicatie en contact was prima alleen had het conctact tussen ruijgrok en de hypotheekshop af en toe wel beter gekund. Die zitten onder een dak en werken samen. Ook was de taxatie belachelijk duur, daar schrok ik wel een beetje van