Alpina Leiden (voorheen De Leeuw Makelaardij)
"Vivre, entreprendre et habiter à votre manière"
Alpina Leiden, vroeger De Leeuw Makelaardij, biedt een breed aanbod van makelaarsdiensten in Leiden. Van verkoop tot verhuur, taxaties en financieel advies, wij zorgen voor een persoonlijke en professionele begeleiding bij elke stap van het proces. Ons team van ervaren NVM makelaars staat voor jou klaar om jouw wensen te realiseren en een oplossing te vinden die past bij jouw situatie. Wij zijn onderdeel van het landelijke Alpina-netwer...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Condorhorst 14
2317AP Leiden
€ 325.000 k.k.
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koekoekstraat 74
2352CW Leiderdorp
€ 398.000 k.k.
€ 4.795/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Parmentierweg 115
2316ZP Leiden
€ 495.000 k.k.
€ 5.625/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bachstraat 562
2324HC Leiden
€ 300.000 k.k.
€ 5.085/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Nieuwe Koningstraat 341
2316ER Leiden
€ 445.000 k.k.
€ 6.268/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Bachstraat 450
2324GZ Leiden
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 59 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (104)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
104 avis total
Funda
90 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Rijnsburgersingel 64
10De wisselwerking tussen ons en de makelaar is zeer soepel verlopen, wat ook tot uiting komt in de bovenstaande waardering.
-
Kasteelhof 15
8Alles verliep heel voorspoedig. Zeer content over de toegankelijkheid van mijn makelaar. Erg prettig contact in alle opzichten!
-
Molenzicht 7
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met onze verkoopmakelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie helder, professioneel en prettig. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf deskundig advies en hield ons continu goed op de hoogte van het verkoopproces. Dankzij de juiste strategie en marktkennis is onze woning snel en tegen een mooie prijs verkocht. Wat voor ons echt het verschil maakte, was de persoonlijke benadering en betrokkenheid – we voelden ons geen…
-
Ada van Schotlandplaats 2
10Het proces verliep professioneel en soepel. Onze vragen werden steeds goed beantwoord. Mooie opbrengst.
-
Apollolaan 528
9Ik zou Alpina zeker aanbevelen. Danielle Peet en haar team zijn transparant en leveren gewoon een goede service.
-
Nieuwe Koningstraat 299
8Goede uitleg gehad bij het eerste gesprek ,tussentijds goed op de hoogte gehouden Ik raad alpina zeker aan
-
Pasteurstraat 159
10Traduit par l'IADe Leeuw Makelaardij est devenue Heilbron qui est devenu Alpina. Mais Daniëlle Peet reste et a toujours été la meilleure depuis le moment où elle est entrée dans mon ancien entreprise. Daniëlle a un œil extrêmement attentif aux détails, est incroyablement prudente, commercialement tranchante et extrêmement soigneuse dans sa communication. Je recommande donc vivement les services de Danielle Peet !!!