Alpina Leiden (voorheen De Leeuw Makelaardij)
"Living, starting a business, and living your life your way"
Alpina Leiden, vroeger De Leeuw Makelaardij, biedt een breed aanbod van makelaarsdiensten in Leiden. Van verkoop tot verhuur, taxaties en financieel advies, wij zorgen voor een persoonlijke en professionele begeleiding bij elke stap van het proces. Ons team van ervaren NVM makelaars staat voor jou klaar om jouw wensen te realiseren en een oplossing te vinden die past bij jouw situatie. Wij zijn onderdeel van het landelijke Alpina-netwer...
Current housing stock
-
- Available
Condorhorst 14
2317AP Leiden
€ 325.000 k.k.
ESave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Koekoekstraat 74
2352CW Leiderdorp
€ 398.000 k.k.
€ 4.795/m²
DSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Parmentierweg 115
2316ZP Leiden
€ 495.000 k.k.
€ 5.625/m²
ASave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Bachstraat 562
2324HC Leiden
€ 300.000 k.k.
€ 5.085/m²
GSave as favorite- Living area
- 59 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Nieuwe Koningstraat 341
2316ER Leiden
€ 445.000 k.k.
€ 6.268/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Bachstraat 450
2324GZ Leiden
€ 345.000 k.k.
€ 5.847/m²
ESave as favorite- Living area
- 59 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (104)
Review platforms
BronscoresTotal score
104 total reviews
Funda
90 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Rijnsburgersingel 64
10De wisselwerking tussen ons en de makelaar is zeer soepel verlopen, wat ook tot uiting komt in de bovenstaande waardering.
-
Kasteelhof 15
8Alles verliep heel voorspoedig. Zeer content over de toegankelijkheid van mijn makelaar. Erg prettig contact in alle opzichten!
-
Molenzicht 7
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met onze verkoopmakelaar. Vanaf het eerste contact was de communicatie helder, professioneel en prettig. De makelaar dacht actief met ons mee, gaf deskundig advies en hield ons continu goed op de hoogte van het verkoopproces. Dankzij de juiste strategie en marktkennis is onze woning snel en tegen een mooie prijs verkocht. Wat voor ons echt het verschil maakte, was de persoonlijke benadering en betrokkenheid – we voelden ons geen…
-
Ada van Schotlandplaats 2
10Het proces verliep professioneel en soepel. Onze vragen werden steeds goed beantwoord. Mooie opbrengst.
-
Apollolaan 528
9Ik zou Alpina zeker aanbevelen. Danielle Peet en haar team zijn transparant en leveren gewoon een goede service.
-
Nieuwe Koningstraat 299
8Goede uitleg gehad bij het eerste gesprek ,tussentijds goed op de hoogte gehouden Ik raad alpina zeker aan
-
Pasteurstraat 159
10Translated by AIThe Lion Real Estate became Heilbron that Alpina became. But Daniëlle Peet is and remains the top performer she was from the moment she walked into my then-company. Daniëlle has an extremely keen eye for detail, is incredibly precise, business-acutely sharp, and is very careful in her communication. I can therefore wholeheartedly recommend Danielle Peet's services!!!