Reham Makelaars en Taxateurs is al jaren actief in Zeeuws-Vlaanderen en heeft zich ontwikkeld tot een van de grootste makelaarskantoren in de regio. Onze sterke punten liggen in onze samenwerking en focus op klanttevredenheid. Met een team dat keihard werkt, zorgen we ervoor dat elke verkoop of aankoop soepel verloopt. We leggen veel nadruk op interne samenwerking en reflectie, zodat we continu verbeteren. Daarnaast investeren we in de...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Riet- en Wulfsdijkweg 26
4561PZ Hulst
€ 925.000 k.k.
€ 6.293/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 11905 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vlooswijkstraat 14
4531CE Terneuzen
€ 425.000 k.k.
€ 1.417/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 300 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
van Dortmontlaan 18
4561XT Hulst
€ 229.000 k.k.
€ 2.862/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Olmenstraat 30
4581AV Vogelwaarde
€ 469.000 k.k.
€ 2.825/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 576 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Gouwestraat 12
4535CS Terneuzen
€ 330.000 k.k.
€ 2.538/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bizetstraat 18
4571XD Axel
€ 214.500 k.k.
€ 3.201/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 67 m²
- Superficie du terrain
- 144 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (181)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
181 avis total
Funda
117 commentaires sur Funda
64 commentaires sur Google
-
Reggestraat 9
9We hadden contact met 2 collega's, waarvan er 1 zeer alert en communicatief was, terwijl de 2e, naar onze mening veel minder communiceerde en wij dan zelf om meer informatie vroegen.
-
Vogeldijkstraat 3
10Wij als koper en verkoper zijn zeer tevreden over Reham makelaar. Onze dank gaat dan ook uit naar de deskundigheid van elke betrokkene die ons geholpen had.
-
's-Gravenstraat 4
10Reer tevreden met de verkoop van ons huis, alles verliep vlot een heel aangename samenwerking en zeer vriendelijk. Zal Reham zeker aanraden.
-
Bellinistraat 7
10De verkoop is uitstekend verlopen. Ook de behaalde verkoopprijs is geheel naar mijn verwachting. Een dikke pluim voor het hele Reham-team ! Een echte aanrader.
-
Reygerskreek 30
4They understand the market very well but not sure if they understand their customers. The service and communication is poor. At times I wasn't sure if they are on my side or the other party
-
Statenstraat 57
10Wij zijn ontzettend tevreden over onze makelaar. De communicatie was prettig en professioneel, en we voelden ons gedurende het hele proces goed begeleid. De foto’s van onze woning waren prachtig! Dankzij de deskundigheid en inzet verliep alles soepel en met een geweldig resultaat. Absoluut een aanrader
-
Waterfront 358
10Reham makelaars is een zeer kundig makelaar. Respectvol en houdt rekening met jouw wensen. Wij doen altijd zaken met hun.