In Hulst en de omgeving staat BENmakelaar voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door het proces. Onze belofte is om elke stap van de koop of verkoop te begeleiden met professionaliteit en transparantie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, afgestemd op de behoeften van onze klanten. Onze werkwij...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Tulpstraat 15
4569BB Graauw
€ 179.000 k.k.
€ 2.081/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 150 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oude Drydijck 57
4564CT Sint Jansteen
€ 489.000 k.k.
€ 3.056/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 706 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schooldreef 1 B
4566AR Heikant
€ 695.000 k.k.
€ 3.798/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- 1135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Rooseveltweg 27
4561XG Hulst
€ 249.000 k.k.
€ 1.660/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 150 m²
- Superficie du terrain
- 299 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dubbele Poort 8
4561BJ Hulst
€ 349.000 k.k.
€ 4.058/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Klinkerstraat 47
4567CD Clinge
Prix sur demande
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (5)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
5 avis total
Funda
3 commentaires sur Funda
2 commentaires sur Google
-
Willem Barentszlaan 5
7laagdrempelige betaalbare makelaar, eenmansbedrijf. Dat heeft voor en nadelen. Kan snel afspraken maken, werkt lokaal. Wij vinden het wel belangrijk dat er wekelijks of zeker tweewekelijks korte feedback is i.v.m. opvolging verkoop woning. Ook is het belangrijk dat de kopende partij beter wordt geïnformeerd over hun rechten ivf bod en/of koopovereenkomst.
-
Elke Martens
2Meest onvriendelijke makelaar in de omgeving. Komt zijn afspraken niet na, maar verwijt mogelijke klanten dat ze niet op tijd of te vroeg op een afspraak zijn, terwijl hij zelf had beloofd een bevestigingsmail te sturen.
-
Gw Gw
2Erg vervelende werkwijze, valt niet normaal mee te communiceren. Zeker geen aanrader
-
Vlasstraat 16
9Traduit par l'IALes contacts étaient excellents, nous pouvions tout demander. Il consacre beaucoup de temps et est très serviable envers les personnes âgées. C'est un bon agent immobilier
-
Absdaalseweg 34
9Traduit par l'IAFiable, achat par lui effectué dans le passé aussi. Lignes courtes, contact rapide toujours accessible Bonne impression.