In Hulst en de omgeving staat BENmakelaar voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we zowel kopers als verkopers efficiënt en transparant door het proces. Onze belofte is om elke stap van de koop of verkoop te begeleiden met professionaliteit en transparantie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, afgestemd op de behoeften van onze klanten. Onze werkwij...
Current housing stock
-
- Available
Tulpstraat 15
4569BB Graauw
€ 179.000 k.k.
€ 2.081/m²
ASave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Oude Drydijck 57
4564CT Sint Jansteen
€ 489.000 k.k.
€ 3.056/m²
A+Save as favorite- Living area
- 160 m²
- Land area
- 706 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Schooldreef 1 B
4566AR Heikant
€ 695.000 k.k.
€ 3.798/m²
BSave as favorite- Living area
- 183 m²
- Land area
- 1135 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Rooseveltweg 27
4561XG Hulst
€ 249.000 k.k.
€ 1.660/m²
FSave as favorite- Living area
- 150 m²
- Land area
- 299 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Dubbele Poort 8
4561BJ Hulst
€ 349.000 k.k.
€ 4.058/m²
ASave as favorite- Living area
- 86 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Klinkerstraat 47
4567CD Clinge
Price upon request
DSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (5)
Review platforms
BronscoresTotal score
5 total reviews
Funda
3 reviews on Funda
2 reviews on Google
-
Willem Barentszlaan 5
7laagdrempelige betaalbare makelaar, eenmansbedrijf. Dat heeft voor en nadelen. Kan snel afspraken maken, werkt lokaal. Wij vinden het wel belangrijk dat er wekelijks of zeker tweewekelijks korte feedback is i.v.m. opvolging verkoop woning. Ook is het belangrijk dat de kopende partij beter wordt geïnformeerd over hun rechten ivf bod en/of koopovereenkomst.
-
Elke Martens
2Meest onvriendelijke makelaar in de omgeving. Komt zijn afspraken niet na, maar verwijt mogelijke klanten dat ze niet op tijd of te vroeg op een afspraak zijn, terwijl hij zelf had beloofd een bevestigingsmail te sturen.
-
Gw Gw
2Erg vervelende werkwijze, valt niet normaal mee te communiceren. Zeker geen aanrader
-
Vlasstraat 16
9Translated by AIThe contacts were great, we could ask everything. He spends a lot of time and is helpful to older people. He is a good broker
-
Absdaalseweg 34
9Translated by AIFamiliar, previously purchased through him as well. Short lines, quick contact always reachable Felt good.