Wesselink Makelaars & Advies Ruurlo, Achterhoek
"RÉGLEMENTÉ DE BONNE FAÇON ; le cabinet le mieux noté"
Wesselink Makelaars & Advies staat bekend als een betrouwbaar en actief makelaarskantoor met jarenlange ervaring in de branche. Onze klanten waarderen ons gemiddeld met een 9,6, wat getuigt van de kwaliteit van onze dienstverlening. Wij zorgen voor persoonlijke aandacht en direct contact met de makelaar, ook buiten kantooruren. Of u nu een woning wilt verkopen of op zoek bent naar uw droomwoning, wij staan u graag bij met professionele...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Borculoseweg 36
7244NN Barchem
€ 675.000 k.k.
€ 3.309/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 204 m²
- Superficie du terrain
- 3730 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Wiersseweg 2 b
7261AB Ruurlo
€ 499.000 k.k.
€ 3.724/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 283 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Boomgaard 13
7261HA Ruurlo
€ 559.000 k.k.
€ 4.508/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dorpsstraat 68
7261AX Ruurlo
€ 389.000 k.k.
€ 2.779/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Eikenlaan 3
7261BD Ruurlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.571/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Paardenbloem 12
7261TJ Ruurlo
€ 425.000 k.k.
€ 3.346/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 192 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
31 commentaires sur Funda
31 commentaires sur Google
-
Haarskamp 40
9Persoonlijk contact , duidelijke afspraken en deskundig advies. Geeft aan de toekomstige kopers de mogelijkheid om een 2e keer te komen kijken. Dit vonden wij een belangrijk pluspunt. In de overspannen huizenmarkt is goed dat kopers een wel overwogen keuze maken.
-
Brouwershoekweg 23
10Wilma heeft de ouderlijke woning op heel professionele wijze voor ons verkocht. De communicatie was open en constructief, bij iedere stap heeft Wilma ons goed en tijdig op de hoogte gehouden. We hebben haar ervaren als toegankelijk, open, transparant en bovenal een prettig mens om zaken mee te doen. Ze stond open voor suggesties en heeft bewezen enorm kundig te zijn, zowel als makelaar als in haar kennis van de regio en de plaatselijke huizenmarkt. We bevelen Wilma van harte aan…
-
Sander Aagten
10Traduit par l'IAWilma a vendu rapidement ma maison. Dès le premier contact, la communication était claire et agrable. Je pouvais toujours la joindre avec mes questions et obtenais chaque fois des réponses claires et rapides. Son approche professionnelle et sobre m'a beaucoup rassuré et a rendu tout le processus de vente clair. Une agente immobilière qui sait vraiment ce qu'elle fait.
-
Monique Mulder
8Traduit par l'IAUne accompagnement très sympathique de Wilma lors de la vente et l'achat pour mes parents, du début à la fin. Communication claire, bonne concertation. Bien que nous soyons tenus informés de chaque étape.