Makelaardij o.g. Aart van den Bor
"Votre partenaire en immobilier !"
Makelaardij Aart van den Bor is sinds 1980 actief in de onroerendgoedmarkt en heeft zich gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfspanden. In 2003 werd het team versterkt met Diane van den Bor, die als makelaar, taxateur en assurantie tussenpersoon werkt. Het kantoor is sinds 1995 gevestigd aan de Westerdorpsstraat in Hoevelaken en beschikt ook over een woonetalage in Nijkerk. Ons bedrijf staat voor betro...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Veenlanden 22
3871RD Hoevelaken
€ 500.000 k.k.
€ 4.464/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kwartel 22
7693VK Sibculo
€ 159.500 k.k.
€ 1.854/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 350 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Nassaulaan 26
3871CX Hoevelaken
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 168 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Ommerkanaal Oost 32
7731TT Ommen
€ 675.000 k.k.
€ 2.848/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 237 m²
- Superficie du terrain
- 1570 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Sportweg 16
3871HH Hoevelaken
€ 599.000 k.k.
€ 5.254/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 328 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Korhoen 49
7693VB Sibculo
€ 159.500 k.k.
€ 1.854/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 329 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (32)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
32 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
Otwardplaats 25
10Dit huis bij Aart gekocht en nu 43 jaar later door hem laten verkopen. We zijn blij met de persoonlijke benadering en bij vragen staan Aart en zijn team altijd voor je klaar. Wij zijn erg tevreden.
-
Olmenlaan 13
10altijd aart van de bor gehad bij verkoop huizen,nu bij diana (dochter) wat een super meid.altijd behulpzaam.we konden haar altijd bellen,het was nooit teveel.bedankt diana.
-
B M
2Onprettige en zeer ongeïnteresseerde man. Ons verhaal ging totaal aan hem voorbij tijdens het bezichtigen van een woning in Hoevelaken. Door zijn vervelende houding hebben wij een onprettige bezichtiging gehad. En dit drukt op het gevoel dat je bij zo'n woning hebt. Hierdoor ervoor gekozen om verder te kijken.
-
Hulckesteijn 3 046
9Traduit par l'IAL'agence immobilière Aart vd bor est bien connue dans la région et l'a prouvé lors de la vente. La communication s'est déroulée parfaitement et pour les questions, une réponse claire est toujours donnée.
-
Julianalaan 20
10Traduit par l'IATout le processus s'est simplement super bien déroulé ... rien ne semble en être à redire ... ils pensent avec toi et cherchent des solutions simplement BIEN 😃
-
Hulckesteijn - Le Fosse 18 0 ong
9Traduit par l'IANous avons eu un bon contact avec Aart. Aart est un enfant du parc, donc il sait exactement lesquelles routes il doit emprunter.