Beumer De Meern
"Vivez vos plus grands rêves"
Als je op zoek bent naar een betrouwbare makelaar in De Meern, Leidsche Rijn of Vleuten, dan ben je bij Beumer Vleuten-De Meern en Leidsche Rijn op de juiste plek. Onze lokale kennis van de regio en onze ervaring in woningtransacties maken ons tot een betrouwbare partner voor zowel kopers als verkopers. Met een gespecialiseerde vestiging in deze gebieden kunnen we onze klanten op een nog betere manier ondersteunen. Onze teamgenoten, bes...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Conferenceperenlaan 14
3452DA Vleuten
€ 675.000 k.k.
€ 5.153/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Noorderplaat 6
3453SZ De Meern
€ 495.000 k.k.
€ 4.806/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Derde Oosterparklaan 35
3541SC Utrecht
€ 730.000 k.k.
€ 5.615/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Marelaan 90
3454GE De Meern
€ 589.000 k.k.
€ 4.268/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 136 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Theetuinlaan 11
3452RJ Vleuten
€ 685.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 117 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Duke Ellingtonstraat 15
3543GK Utrecht
€ 759.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 30 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (150)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
150 avis total
Funda
77 commentaires sur Funda
73 commentaires sur Google
-
Aart van der Leeuwlaan 39
10We had a very positive experience with our real estate agent throughout the house search process. He was always responsive, professional, and genuinely helpful. During viewings, he gave thorough and honest opinions, which made it much easier for us to make informed decisions and feel confident along the way. He met all of our expectations, and on top of that, his great sense of humour made the whole process much more enjoyable and easier to deal with. We would definitely recomm…
-
Denis
10Goede begeleiding (voor de 2e keer al), door Erik Bosman en zijn team.
-
Merel van Vliet
10Enorm dankbaar voor het vakmanschap en ondersteuning van Julius ter Haar bij het vinden van onze droomwoning op zo’n korte termijn. Hij is proactief, enthousiast en denkt mee met het proces. Al met al een hele fijne samenwerking en raden Beumer Makelaars dan ook van harte aan!
-
Melanie Broos
9We hadden een fijne sparringpartner aan Chris; hij gaf ons veel waardevolle informatie. Het was ook erg prettig dat hij bij elke bezichtiging aanwezig was. Hij keek met een bouwkundige blik naar de woningen en wist ons van extra inzichten te voorzien. Omdat dit ons eerste huis was en we nog weinig kennis hadden van de woningmarkt, was zijn begeleiding extra waardevol. Dankzij Chris hebben we uiteindelijk een prachtig huis kunnen vinden.