L'agence immobilière Graafschap Midden se distingue par un service immobilier fiable et personnalisé à Doetinchem. Avec une forte attention portée à la région, le bureau propose des connaissances détaillées et un accès à une large sélection de logements, tant en location qu'en vente. La promesse est claire : une approche transparente et ciblée, avec le client au centre. Le bureau vise un service d'exception grâce à une méthodologie prof...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Michelstraat 9
7021LV Zelhem
€ 1.395.000 k.k.
€ 8.304/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 168 m²
- Superficie du terrain
- 8865 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Sous réserve
Bosstraat 27
6942HG Didam
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 110 m²
- Superficie du terrain
- 330 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Beekstraat 42
7011EK Gaanderen
€ 595.000 k.k.
€ 3.889/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 153 m²
- Superficie du terrain
- 1900 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Groen van Prinstererlaan 9
7003DA Doetinchem
€ 379.000 k.k.
€ 3.867/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 332 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Molengaarde 66
6983BH Doesburg
€ 625.000 k.k.
€ 4.058/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 488 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Hof van Antwerpen 1
7007JH Doetinchem
€ 349.000 k.k.
€ 4.417/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (54)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
54 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
36 commentaires sur Google
-
Ernst van der Ploeg
2Doe geen zaken met André en Petra, het zijn onbetrouwbare mensen die het beroep niet verdienen ... Ze kunnen zich opmaken voor een rechtszaak ...
-
Sandra van den Berg
10Mijn geduldige, begripvolle en betrouwbare rotsen in de branding: ik kan het team van Maison Makelaars niet beter beschreven. Terwijl de verkoop van het pand door omstandigheden de ene na de andere uitdaging kende, bleven André en zijn team altijd even vriendelijk, flexibel en oplossingsgericht. Uiteindelijk heeft dat tot een voor alle partijen bevredigende verkoop geleid. Ik vind dit kantoor een absolute aanrader.
-
Molengaarde 66
8We hebben Maison Makelaars in de arm genomen om ons te helpen bij de aankoop van ons droomhuis. De ondersteuning en begeleiding van zowel André als Petra hebben we als zeer prettig ervaren.
-
Annelies Ampe
10De makelaar en zijn team zijn zeer ervaren, professioneel, persoonlijk betrokken en geven uitstekend advies wat betreft verkoopprijs, (met goede cijfermatige onderbouwing) en styling. Kortom, alles wat je nodigt hebt!
-
Houtdreef 21
8Rustige goed ingevoerde man. In eerste instantie een wat hoge prijs. Naderhand wat bijgesteld mer een tevreden verkoop.
-
Hof van Antwerpen 1
10Een huis verkopen kost veel energie en stress. Maison zorgt ervoor dat dit zo zorgeloos mogelijk gaat. Ze zijn deskundig, snel te bereiken, betrokken, meedenkend en ze staan altijd voor je klaar. Enorm waardevol om hen ik te schakelen.