Kerkvliet Makelaars
"Agences immobilières à Leyde et aux alentours."
Kerkvliet Makelaars incarne la passion et l'engagement personnel dans le marché immobilier de Leiden et des environs. Avec plusieurs années d'expérience et une équipe jeune et dynamique, nous assurons un accompagnement rassurant et professionnel lors de l'achat ou de la vente de votre maison. Nous connaissons la région comme personne et nous vous aiderons volontiers à trouver la bonne maison qui correspond à vos attentes. Notre accent e...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Mooi Japiksteeg 4
2311CH Leiden
€ 850.000 k.k.
€ 4.857/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 175 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ringkade 23
2315EH Leiden
€ 350.000 k.k.
€ 4.861/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Laan der Verenigde Naties 16
2314GG Leiden
€ 599.000 k.k.
€ 5.348/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Adegeest 19
2352XG Leiderdorp
€ 475.000 k.k.
€ 4.567/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Buitenhoflaan 19
2353MG Leiderdorp
€ 769.000 k.k.
€ 4.806/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 211 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Schaepmanplein 28
2314EH Leiden
€ 615.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (118)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
118 avis total
Funda
80 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
Thiago Araujo
10 -
Ringkade 25
10Tijdens het traject hebben wij Erwin Nas leren kennen als een deskundige, betrokken en prettig communicerende makelaar. Hij combineert kennis van zaken met een persoonlijke en toegankelijke aanpak, waardoor wij ons gedurende het hele proces goed begeleid voelden. Wij kwamen bij hem terecht via vrienden die zeer positief over hem waren en die ervaring herkennen wij volledig. Die positieve ervaring maakt dat wij hem nu ook aan anderen aanbevelen.
-
Heivlinder 65
8We hebben de makelaar leren kennen als een prettig persoon die ons goed heeft geleid bij de verkoop van ons huis.
-
Spiegheldreef 11
10Perfecte service en marktkennis. Zeer professionele backoffice. Heldere en korte lijnen. Duidelijk advies. Aanrader.
-
Zadelmaker 16
10Verliep helemaal zoals verwacht en wij waren erg blij met onze keuze voor Kerkvliet. Deskundig, leuk contact en goed advies. Makelaar was volledig op de hoogte van de plaatselijke markt en de verkoopprijs lag uiteindelijk niet ver af van de prijs waarvoor het huis verkocht was. Het online systeem waarmee ze werken is erg prettig en alle info verzamel je daarmee op eenvoudige wijze.