Aller directement au contenu
Logo de Snelder Zijlstra Makelaars Hengelo

Dinant Dijkhuisstraat 194

7558GE Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 595.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 608.750

Prix d'achat /m²: € 2.564

Galerie de photos

Description

Royale gezinswoning met volume, comfort en een zonnige tuin op het zuidwesten. Aan de Dinant Dijkhuisstraat 194 woon je op een perceel van maar liefst 450 m², met circa 232 m² woonoppervlakte en een wooninhoud van circa 879 m³. Deze geschakelde twee onder één kapwoning biedt uitzonderlijk veel leefruimte, vier volwaardige slaapkamers, twee badkamers, een garage, carport én een diepe achtertuin met veel privacy. Een ideale woning voor gezinnen die ruimte zoeken, binnen én buiten. De woning is gebouwd in 1979 en door de jaren heen goed onderhouden. Het energielabel A, de aanwezigheid van 19 zonnepanelen uit 2022 en HR-beglazing dragen bij aan een comfortabel en energiezuinig woonklimaat. De combinatie van isolatievoorzieningen, zonnepanelen en heteluchtverwarming zorgt voor aangename warmteverdeling en lage energielasten in verhouding tot het formaat van de woning. De ligging is rustig en kindvriendelijk, met uitsluitend bestemmingsverkeer in de straat. Hier wonen gezinnen prettig en ruim, met voorzieningen, scholen en uitvalswegen binnen bereik. De achtertuin is gesitueerd op het zuidwesten en biedt veel privacy. Dankzij de diepte en vrije ligging is er altijd een plek in de zon of schaduw te vinden. De overkapping in de tuin vormt een heerlijke plek om tot in de late uurtjes buiten te zitten. Daarnaast beschikt de woning over een garage, een overkapping en een carport op eigen terrein. INDELING Begane grond Zij entree met hal, meterkast en toilet. De woonkamer is zeer ruim en licht vanwege de vele raampartijen, eveneens ruim opgezet, verdiept uitgevoerd en voorzien van een pvc-vloer en schuifpui naar de tuin. De sfeerhaard zorgt voor extra warmte en ambiance. De halfopen keuken uit 2015 verkeert in goede staat en is uitgerust met diverse inbouwapparatuur waaronder een combi-oven uit 2023, koelkast, inductiekookplaat, afzuigschouw, vaatwasser en een heetwatersysteem. Vanuit de keuken is de praktische bijkeuken met witgoedaansluiting te bereiken met een directe doorgang naar de garage en tuin. Eerste verdieping Overloop met extra separaat toilet. Twee ruime slaapkamers. De grote badkamer is in 2022 vernieuwd en luxe uitgevoerd met inloopdouche, dubbele wastafel, toilet, designradiator en infraroodverwarming. Daarnaast is er een tweede badkamer aanwezig uit 1998, voorzien van douche en wastafel. Ideaal voor grotere gezinnen of gasten. Tweede verdieping Via vaste trap bereikbare verdieping met overloop, twee slaapkamers en bergruimte. Hier bevindt zich tevens de opstelplaats van de cv installatie en extra ruimte voor wasmachine en droger. Deze verdieping biedt flexibiliteit voor slapen, werken of hobby. Bijzonderheden: • Bouwjaar 1979; • Woonoppervlakte circa 232 m²; • Perceel 450 m²; • Inhoud circa 879 m³; • Energielabel A geldig tot 2036; • 19 zonnepanelen geplaatst in 2022; • HR beglazing (HR+ en HR++); • Gevel-, dak- en vloerisolatie (Tonzon) aanwezig; • Heteluchtverwarming; • Cv-installatie met bouwjaar 2016; • Grote badkamer vernieuwd in 2022; • Tweede badkamer aanwezig; • Garage, schuur en carport; • Achtertuin op het zuidwesten met veel privacy; Bijzonderheden koopovereenkomst: • Koper en verkoper zijn pas gebonden indien beiden de koopovereenkomst hebben getekend. • In de koopovereenkomst wordt de verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom of bankgarantie opgenomen. • Er is een ouderdomsclausule van toepassing Aanvaarding in overleg. JE EIGEN AANKOOPMAKELAAR. NIET VERPLICHT, WEL VERSTANDIG! 'Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vind je op nvm.nl en funda.nl.' Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 595.000

Coûts d'achat (estimés): € 13.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 608.750

3,04%

Annuellement

%

€ 29.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 595.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
232 m²
Superficie du terrain
450 m²
Contenu
879 m³
Autre espace intérieur
17 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
53 m²
Aire de la cour arrière
235 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1979
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Heteluchtverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidwesten
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage en garage met carport
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
06-03-2026
Date de vente
06-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, douche, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.