Aller directement au contenu
Logo de Leverink + Assen Resultaatmakelaars

Fie Carelsenstraat 11

7558WB Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 475.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 486.350

Prix d'achat /m²: € 3.654

Galerie de photos

Description

In de geliefde en groene woonwijk Hasseler Es staat deze bijzonder fraai gelegen, uitgebouwd en verrassend ruim HELFT VAN EEN DUBBEL woonhuis met terrasoverkapping en vrijstaande garage. Een goed onderhouden woning waar comfort, rust en bereikbaarheid op harmonieuze wijze samenkomen. De woning bevindt zich aan een rustige straat in een prettige, kindvriendelijke woonomgeving met volop speelplekken, wandelpaden en groenvoorzieningen. Belangrijke voorzieningen zoals scholen, winkels en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand. De bereikbaarheid is uitstekend: binnen vijf minuten bereikt u de uitvalswegen en de snelwegen A1/A35. Ook natuurliefhebbers komen hier volop aan hun trekken. Het prachtige buitengebied met onder andere het Lonnekermeer, Vliegveld Twente en Landgoed Hof Espelo ligt letterlijk binnen handbereik. Ideaal voor een ontspannen wandeling, een rondje hardlopen of een middag in de natuur. Kortom: een comfortabele gezinswoning op een rustige en groene toplocatie, met zowel voorzieningen als natuur dichtbij.   “Wat deze woning speciaal maakt”: - ruime en lichte woonkamer met fraaie open keuken en openslaande deuren naar de tuin; - 4 royale slaapkamers, verdeeld over 2 verdiepingen; - recent vernieuwde badkamer v.v. vloerverwarming en inloopdouche; - grote vrijstaande stenen garage met extra bergruimte op de vliering en een parkeerplaats op de oprit; - fraai aangelegde en besloten tuin op het noordwesten inclusief sfeervolle overkapping; - volledig geïsoleerd en voorzien van HR++ ramen; - op een gunstige locatie gelegen nabij sportgelegenheden, winkelcentrum, scholen, openbaar vervoer en verschillende uitvalswegen. “Kenmerken van de woning”: - bouwjaar 1986; - perceeloppervlakte: 283 m²; - woonoppervlakte: ca. 130 m²*; - inhoud: ca. 460 m³*; - Intergas Kombi Kompakt HRE CV Ketel, bouwjaar 2023 (eigendom); - energielabel C, geldig tot 19-02-2036 . Indeling Begane grond: Entree met deels vernieuwde meterkast en toiletruimte. De hal beschikt over een plavuizen vloer. De woonkamer is ruim en licht. De grote erker zorgt voor een prachtige lichtinval en de sfeervolle gashaard met fraaie natuurstenen schouw maakt dit een heerlijke plek om te ontspannen. De goed onderhouden laminaatvloer en de strakke afwerking zorgen voor een warm en eigentijds geheel. De open keuken is modern uitgevoerd en voorzien van een stijlvol zwart composiet aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een oven, magnetron, grote koelkast en vriezer, vaatwasser en een inductiekookplaat. Vanuit de eetkamer geven de draai-kiepramen/-deuren directe toegang tot de tuin, waardoor binnen en buiten naadloos in elkaar overlopen. 1e Verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers (voorheen 3 slaapkamers), beide voorzien van airconditioning, ideaal voor warme zomerdagen. De ouderslaapkamer is tevens voorzien van een vaste kastenwand over de gehele breedte van de kamer. De in 2023 vernieuwde luxe badkamer is modern en compleet uitgevoerd met een ruime inloopdouche, tweede toilet, fraai badkamermeubel en comfortabele vloerverwarming. 2e Verdieping: Via een vaste trap te bereiken tweede verdieping. Op de overloop bevinden zich de was-, droog- en CV-opstelling. Daarnaast zijn hier nog twee ruime slaapkamers, beiden v.v. een royale dakkapel en airconditioning. Dankzij de knieschotten is er bovendien verrassend veel extra bergruimte aanwezig. Tuin: De gezellige, besloten achtertuin is fraai aangelegd met bloemperken, gazon en sierbestrating en biedt volop privacy. Onder de prachtige overkapping met lichtkoepels kun je het hele jaar door genieten van het buitenleven. De verbrede garage met vliering biedt niet alleen ruimte voor een auto, maar ook volop plaats voor fietsen, gereedschap en bergruimte. “Clausules in de koopovereenkomst” - in de koopakte zal een 10% waarborgsom of bankgarantie worden opgenomen; - de woning is ruim 40 jaar oud en daarom zal er een ouderdomsclausule in de koopakte worden opgenomen; - ten tijde van de bouw casu quo renovatie van het verkochte kan er asbesthoudend materiaal zijn verwerkt. Koper vrijwaart verkoper voor de mogelijk aanwezigheid hiervan. Interesse in dit huis? Bel of mail met Leverink+Assen Resultaatmakelaars, of schakel direct uw eigen NVM- aankoopmakelaar in. Uw NVM- aankoop makelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda. *Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.

Prêt immobilier berekenen

€ 475.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 486.350

3,04%

Annuellement

%

€ 23.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 475.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
130 m²
Superficie du terrain
283 m²
Contenu
460 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
35 m²
Espace de stockage externe
37 m²
Aire de la cour arrière
121 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1986
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, gaskachels en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas Kombi Kompakt HRE (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
03-03-2026
Date de vente
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7558

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.