Aller directement au contenu
Logo de Elst&co Makelaars

Krabbenbosweg 130

7555EN Hengelo • Overijssel

Vendu

€ 335.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 343.550

Prix d'achat /m²: € 4.466

Galerie de photos

Description

Hobbyisten en buitenmensen opgelet: deze keurig onderhouden twee-onder-een-kapwoning aan de Krabbenbosweg 130 met diepe achtertuin en grote schuur, gelegen op een fijne en centrale locatie is te bezichtigen. De woning ligt aan een prettig en rustig deel van de Krabbenbosweg. Hier woon je heerlijk rustig, terwijl je binnen enkele minuten in de stad bent. Ook uitvalswegen en de snelweg zijn snel en eenvoudig bereikbaar via de nabijgelegen Geerdinksweg. Binnen tref je een fijne en lichte woonkamer met aansluitend een open keuken. Een groot pluspunt is de heerlijke achtertuin, die veel privacy biedt en beschikt over een grote schuur – ideaal voor hobby, opslag of fietsen. Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, een moderne badkamer (2021) en een bergzolder, bereikbaar middels een vlizotrap. De woning beschikt over spouwmuur- en dakisolatie (2025), dubbel glas en een jonge CV-ketel (Intergas, 2021, huur). Het huis is goed onderhouden en biedt een uitstekende basis om er met minimale aanpassingen een eigentijdse en persoonlijke woning van te maken. Ben jij op zoek naar een leuke twee-onder-een-kapwoning op een ruim perceel met volop privacy en een gunstige ligging? Dan is deze woning aan de Krabbenbosweg absoluut een bezichtiging waard. Bel of mail ons gerust voor het plannen van een bezichtiging! Tip: Elst&co Makelaars zet altijd een stap extra en presenteert iedere woning met een unieke eigen woningwebsite! Download de brochure op Funda en vind je weg naar de website waar je onder andere virtueel kunt bezichtigen, alle relevante documentatie vindt en bijvoorbeeld meer te weten komt over de voorzieningen in de buurt. Tevens kun je de zonnestand bekijken die voor verschillende data en tijdstippen de zon in huis en tuin laat zien en of de situering van de woning geschikt is voor zonnepanelen. Indeling van de woning Begane grond: Entree, hal, toilet en trapopgang. Woonkeuken aan de achterzijde met doorgang naar de achtertuin. De keuken is voorzien van een granieten aanrechtblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, koelkast, vriezer en een inductiekookplaat met afzuigkap. Ruime eethoek met doorgang via een schuifdeur naar de woonkamer aan de straatzijde van de woning. De oprit aan de voorzijde van de woning is ruim en biedt plaats aan minimaal twee auto’s. De verharde achtertuin is via de oprit bereikbaar en beschikt over een grote schuur over de gehele breedte van de tuin. De schuur is opgedeeld in een bergruimte en een overkapping, waar heerlijk kan worden genoten, bijvoorbeeld van een zomerse avond. Daarnaast is dit een ideale ruimte voor de hobbyist en geschikt voor het stallen van tuingereedschap, fietsen en meer. Eerste verdieping: Overloop met toegang tot de 3 slaapkamers en badkamer. Moderne badkamer (2021) met inloopdouche, wastafel in meubel en toilet. Tweede verdieping: Vlizozolder met dakkapel en cv-ketel. Bijzonderheden: - Woningtype: twee-onder-een-kapwoning; - Bouwjaar: 1950; - Woonoppervlakte: ca. 75m2; - Perceeloppervlakte: 268m²; - Energielabel: D; - Een net woonhuis met een grote tuin en vrijheid aan achterzijde; - De beschikking over een lichte woonkamer, half open woonkeuken met eetgedeelte; - 3 slaapkamers op de verdieping, grotendeels recent afgewerkt; - Riante schuur voor hobbyisten; - Gelegen op een fijne locatie met allerlei voorzieningen op relatief korte afstand; In de koopakte zullen de navolgende zaken worden opgenomen: - Partijen zijn pas gebonden niet eerder dan dat er een schriftelijke koopovereenkomst is getekend door partijen (schriftelijkheidsvereiste). - Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. - Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing. - Het stellen van een bankgarantie/waarborgsom ter grootte van 10% van de koopsom. Aanvaarding: In overleg, op korte termijn mogelijk. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 335.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 343.550

2,78%

Annuellement

%

€ 16.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 335.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
75 m²
Superficie du terrain
268 m²
Contenu
310 m³
Autre espace intérieur
13 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
1 m²
Espace de stockage externe
28 m²
Aire de la cour arrière
177 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1950
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
31-01-2026
Date de vente
03-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en rolluiken

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7555

Google Maps

Carte de Hengelo

Explorez Hengelo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Hengelo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Hengelo.

Résidents

-

Aucune donnée

Moyenne WOZ

-

Aucune donnée

Revenu moyen par personne.

EUR 27.100

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.895

Total enregistré

Composition des résidents

Niveau d'enseignement

Hoog opleidingsniveau

19.530

Laag opleidingsniveau

15.160

Middelbaar opleidingsniveau

27.460

Stock de logements et périodes de construction

Période de construction des bâtiments

2020+ 1.978
<1700 2
1700-1900 403
1900-1925 3.248
1925-1950 5.693
1950-1970 8.845
1970-1980 7.380
1980-1990 5.118
1990-2000 5.776
2000-2010 3.787
2010-2020 2.463

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

11.376

Étiquette A

8.336

Étiquette B

6.524

Étiquette G

4.757

Étiquette E

3.318

Étiquette D

3.052

Étiquette F

2.891

Étiquette A+

424

Étiquette A+++

239

Étiquette A++

155

Étiquette A++++

19

Étiquette A+++++

3

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Hengelo
Période Délits
jan 2023 284
jul 2022 304
jul 2023 334
jun 2022 299
jun 2023 360
mei 2022 372
mei 2023 292
mrt 2022 337
mrt 2023 291
nov 2022 333
okt 2022 347
sep 2022 377

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Hengelo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Hengelo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hengelo ligt rond € 27.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hengelo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.895 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Meer maisons in Hengelo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.