Amak Lieberwirth Makelaars
Amak Lieberwirth Makelaars staat voor persoonlijke begeleiding en sterke lokale marktkennis in Malden, Mook, Groesbeek en de omgeving. Wij zijn uw betrouwbare partner bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen en zorgen dat u elke stap van het proces met vertrouwen doorloopt. Wij bieden dienstverlening in Verkoop, Aankoop en Taxaties. Onze werkwijze is gericht op luisteren naar uw wensen en u begeleiden van begin tot eind. Wij zijn...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tichelaar 12
6641ED Beuningen Gld
€ 325.000 k.k.
€ 4.643/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rijksweg 40
6581EN Malden
€ 749.000 k.k.
€ 4.512/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 1309 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Heikantseweg 50
6587AN Middelaar
€ 950.000 k.k.
€ 3.755/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 253 m²
- Perceeloppervlakte
- 932 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Hofstee 3
6641VM Beuningen Gld
€ 399.000 k.k.
€ 3.000/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 176 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Bracamonteweg 5
6585KP Mook
€ 475.000 k.k.
€ 11.310/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- 3020 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Eikenlaan 59
6584BV Molenhoek
€ 529.000 k.k.
€ 3.457/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
6 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
Bovensteweg 41
9Ik had al lang contact met de makelaar over eventuele verkoop van m'n huis. Er was veel deskundigheid over de lokale woningmarkt en ik voelde geen enkele dwang om snel(ler) stappen te ondernemen.
-
Bezembinder 44
10Ben zeer te vreden over de diensten van Amak Lieberwirth Makelaars. Doen wat ze zeggen. Zijn zeer deskundig en vertellen geen spookjes. Daarnaast komen ze hun afspraken na. En heel belangrijk als je een vraag heb wordt er snel gereageerd. Complimenten !!
-
Abersland 1614
10Heeft veel verstand van zaken,staat altijd voor je klaar.Geeft goede begeleiding en advies .Is behulpzaam en vriendelijk!
-
2e Dwarsweg 63
10Snelle goede verkoop. Kris heeft veel kennis van zaken en staat altijd voor je klaar,ook ‘s avonds en in het weekend!
-
Schuttersplein 8
9Het huis is snel verkocht voor een goede prijs. De service was goed en het contact verliep ook goed.
-
Akkersleep 26
9Bij ons eerste gesprek waren wij aangenaam verrast door de goede voorbereiding van Kris met betrekking tot de verkoop van onze woning. Alle gemaakte afspraken zijn prima nagekomen en het contact verliep altijd plezierig en snel.
-
Annie Dutchy
10Kris heeft tijdens de verkoop van mijn woning een top service geleverd. Ik heb er een zeer prettige ervaring aan overgehouden, ondanks een nare (persoonlijke) situatie! Hij denkt proactief mee, is transparant en gaat net een stap verder dan andere makelaars. De markt zat ook tegen, maar Kris heeft het voor elkaar gekregen en ik ben dan ook zeer tevreden over hem en Jessie. Bedankt beiden!