- Verkocht
Fonteinkruid 33
5258BV Berlicum
€ 725.000 k.k.
€ 4.769/m²
- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
- Slaapkamers
- 5
Bekijk 103 verkochte woningen in Berlicum
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Berlicum of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Berlicum. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 148 woningen in Berlicum.
5258BV Berlicum
€ 725.000 k.k.
€ 4.769/m²
5258LW Berlicum
€ 525.000 k.k.
€ 4.449/m²
5258XT Berlicum
€ 700.000 k.k.
€ 5.645/m²
5258XH Berlicum
€ 475.000 k.k.
€ 4.059/m²
5258BN Berlicum
€ 485.000 k.k.
€ 6.217/m²
5258XG Berlicum
€ 675.000 k.k.
€ 4.411/m²
5258TB Berlicum
€ 625.000 k.k.
€ 4.340/m²
5258MA Berlicum
€ 439.000 k.k.
€ 4.621/m²
5258BV Berlicum
€ 875.000 k.k.
€ 5.503/m²
5258NA Berlicum
€ 595.000 k.k.
€ 3.584/m²
5258BD Berlicum
€ 649.000 k.k.
€ 4.879/m²
5258GG Berlicum
€ 639.000 k.k.
€ 5.971/m²
5258PV Berlicum
€ 799.000 k.k.
€ 4.414/m²
5258XA Berlicum
€ 855.000 k.k.
€ 4.253/m²
5258JT Berlicum
€ 498.000 k.k.
€ 3.276/m²
5258XD Berlicum
€ 875.000 k.k.
€ 5.271/m²
5258GH Berlicum
€ 362.500 k.k.
€ 4.707/m²
5258KM Berlicum
€ 695.000 k.k.
€ 3.527/m²
5258AN Berlicum
€ 599.000 k.k.
€ 4.309/m²
5258PC Berlicum
€ 395.000 k.k.
€ 4.114/m²
5258BD Berlicum
€ 699.000 k.k.
€ 0/m²
5258BN Berlicum
€ 849.000 k.k.
€ 0/m²
5258HN Berlicum
€ 885.000 k.k.
€ 0/m²
5258MB Berlicum
€ 475.000 k.k.
€ 0/m²
5258LV Berlicum
€ 699.000 k.k.
€ 0/m²
5258CJ Berlicum
€ 475.000 k.k.
€ 0/m²
5258LZ Berlicum
€ 450.000 k.k.
€ 0/m²
5258HS Berlicum
€ 450.000 k.k.
€ 0/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale verkoopmakelaars in Berlicum.
Recent verkocht in Berlicum? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Berlicum, vergelijk verkoopmakelaars in Berlicum of bekijk de beste verkoopmakelaars in Berlicum voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Berlicum.
De kosten van een makelaar in Berlicum verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. Vergelijk daarom meerdere offertes en bekijk ook de makelaars in Berlicum om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 103 verkochte woningen in Berlicum binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Berlicum geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Berlicum om de markt beter te duiden.