- Verkocht
Sluisweg 48 A
5102VB Dongen
€ 439.000 k.k.
€ 0/m²
- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 2
Bekijk 224 verkochte woningen in Dongen
Typ om te zoeken. Gebruik pijl omlaag en pijl omhoog om door resultaten te navigeren en druk op Enter om te openen.
Zoeksuggesties verborgen.
Vergelijk verkochte woningen in Dongen of bekijk direct het actuele aanbod in deze plaats.
Op deze pagina vind je recent verkochte woningen in Dongen. Gebruik dit overzicht om verkoopprijzen, populaire buurten en het lokale woningaanbod beter in te schatten voordat je een makelaar kiest. Bekijk ook het actuele woningaanbod met 282 woningen in Dongen.
5102VB Dongen
€ 439.000 k.k.
€ 0/m²
5106NA Dongen
€ 499.000 k.k.
€ 0/m²
5101XE Dongen
€ 325.000 k.k.
€ 0/m²
5105ND Dongen
€ 395.000 k.k.
€ 0/m²
5104AL Dongen
€ 499.000 k.k.
€ 0/m²
5101BE Dongen
€ 495.000 k.k.
€ 0/m²
5104HT Dongen
€ 469.000 k.k.
€ 0/m²
5101VZ Dongen
€ 285.000 k.k.
€ 0/m²
5103BN Dongen
€ 365.000 k.k.
€ 0/m²
5103TB Dongen
€ 598.000 k.k.
€ 0/m²
5103BB Dongen
€ 1.050.000 k.k.
€ 4.200/m²
5103TG Dongen
€ 945.000 k.k.
€ 4.237/m²
5104BZ Dongen
€ 495.000 k.k.
€ 3.461/m²
5101VX Dongen
€ 285.000 k.k.
€ 3.475/m²
5103HK Dongen
€ 409.000 k.k.
€ 3.787/m²
5103HC Dongen
€ 389.000 k.k.
€ 3.635/m²
5101AV Dongen
€ 415.000 k.k.
€ 3.373/m²
5104GC Dongen
€ 285.000 k.k.
€ 3.275/m²
5101BE Dongen
€ 569.000 k.k.
€ 2.214/m²
5102DV Dongen
€ 369.000 k.k.
€ 4.445/m²
5103KJ Dongen
€ 345.000 k.k.
€ 3.224/m²
5104GM Dongen
€ 325.000 k.k.
€ 4.220/m²
5102BK Dongen
€ 325.000 k.k.
€ 3.532/m²
5101VR Dongen
€ 295.000 k.k.
€ 2.478/m²
5103BN Dongen
€ 369.000 k.k.
€ 4.146/m²
5102AP Dongen
€ 1.200.000 k.k.
€ 6.000/m²
5101TJ Dongen
€ 265.000 k.k.
€ 3.680/m²
5102XP Dongen
€ 325.000 k.k.
€ 3.823/m²
Bekijk recente verkopen en ontvang gratis offertes van lokale makelaars. Vergelijk meer dan 43 makelaars in Dongen.
Recent verkocht in Dongen? Lees de verkoopgerichte gids huis verkopen in Dongen, vergelijk verkoopmakelaars in Dongen of bekijk de beste verkoopmakelaars in Dongen voor referentie bij jouw keuze.
Makelaars maken scherpere voorstellen als ze weten dat je vergelijkt — vraag offertes aan voor verkoop of aankoop.
Korte antwoorden over woningprijzen, verkochte woningen en makelaars vergelijken in Dongen.
De kosten van een makelaar in Dongen verschillen per kantoor, woningtype en verkoopaanpak. In Dongen kun je 43 makelaars vergelijken; bekijk daarom ook de makelaars in Dongen om tarieven, presentatie en lokale ervaring beter naast elkaar te zetten.
Op deze pagina tonen we momenteel 224 verkochte woningen in Dongen binnen onze selectie. Dit helpt je om recente transacties en de lokale woningmarkt beter te beoordelen.
Verkochte woningen in Dongen geven inzicht in vraagprijzen, woningtypes en buurten waar recent transacties hebben plaatsgevonden. Vergelijk dit ook met het actuele woningaanbod in Dongen om de markt beter te duiden.
Je kunt verkochte woningen gebruiken als eerste marktindicatie, maar een lokale makelaar kan beter rekening houden met afwerking, ligging, onderhoud en actuele vraag in Dongen. Plan de volgende stap via de gids huis verkopen in Dongen.