Van Hell Makelaars
"Für einen entspannten Prozess beim Kauf und Verkauf"
Van Hell Makelaars in Amersfoort staat voor een professionele en geruststellende ervaring bij de verkoop of aankoop van woningen. Onze klanten waarderen onze creatieve oplossingen en de duidelijke afspraken die we maken. Wij combineren vakkennis met een persoonlijke aanpak om zowel de verkoop als de aankoop zo soepel mogelijk te laten verlopen. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel adv...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Anton Mauvestraat 19
3817DL Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 5.599/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 154 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Tenorplaats 5
3816JA Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 125 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Claerbeek 23
8242KG Lelystad
€ 439.000 k.k.
€ 4.142/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Velddorp 31
3817KV Amersfoort
€ 1.950.000 ,-
€ 9.028/m²
A++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 216 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Zaaier 152
3833VW Leusden
€ 310.000 k.k.
€ 5.439/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 57 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Unterbreitung
Sint Janskerkhof 49
3811HW Amersfoort
€ 370.000 k.k.
€ 5.441/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 68 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (55)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
55 Bewertungen insgesamt
Funda
41 Bewertungen auf Funda
14 Bewertungen bei Google
-
Barbara
2Contactformulier ingevuld en later nog een mail gestuurd, maar geen reactie ontvangen. Ik zoek dus een andere makelaar, want dit is zeer amateuristisch.
-
Aldegondestraat 91
10Het was erg fijn contact met Van Hell. Ze denken goed mee, waren realistisch en konden ons goed adviseren, ook als ze vonden dat een huis te duur was voor wat het waard was. Erg fijn, open en eerlijk.
-
Laan van Bovenduist 206
9Aart van Hell is een heel fijne makelaar. Hij brengt veel aandacht, kennis en rust in de verkoop process. Ik zal met hem ook in de toekomst willen werken.
-
Otelloplaats 66
10Dit was niet de eerste keer dat wij deze makelaar hebben uitgekozen, de eerlijkheid, deskundigheid, professionaliteit , maar vooral de integriteit, zou voor iedere verkoper een aanbeveling moeten zijn.
-
Zadel 11
9Übersetzt durch KIAart van Hell hat unser Perlenstück gefunden. Mit der richtigen Kenntnis und Expertise wusste er, mit einem guten Angebot zu kommen. Das Haus wollte wir zum letzten Moment noch besichtigen. Ohne jedes Problem hatte Aart dies für uns geregelt. Sehr feines Kontakt gehabt.
-
Thijs van Daalen
10Übersetzt durch KIVan Hell Makelaars hat uns bei der An- und Verkauf unserer Wohnung sehr gut geholfen. Wir schalteten sie kurzfristig für den Kauf ein, waren direkt verfügbar und unsere Kauf ist auf Anhieb gelungen. Sie haben deutlich viel Marktkenntnis. Sehr professionell und flexibel Makler. Wir empfehlen Van Hell Makelaars ausdrücklich.