Van Hell Makelaars
"For a relaxed process in buying and selling"
Van Hell Makelaars in Amersfoort staat voor een professionele en geruststellende ervaring bij de verkoop of aankoop van woningen. Onze klanten waarderen onze creatieve oplossingen en de duidelijke afspraken die we maken. Wij combineren vakkennis met een persoonlijke aanpak om zowel de verkoop als de aankoop zo soepel mogelijk te laten verlopen. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel adv...
Current housing stock
-
- Available
Anton Mauvestraat 19
3817DL Amersfoort
€ 795.000 k.k.
€ 5.599/m²
CSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 154 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Tenorplaats 5
3816JA Amersfoort
€ 495.000 k.k.
€ 3.960/m²
BSave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Claerbeek 23
8242KG Lelystad
€ 439.000 k.k.
€ 4.142/m²
ASave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Velddorp 31
3817KV Amersfoort
€ 1.950.000 ,-
€ 9.028/m²
A++Save as favorite- Living area
- 216 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Zaaier 152
3833VW Leusden
€ 310.000 k.k.
€ 5.439/m²
DSave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Under consideration
Sint Janskerkhof 49
3811HW Amersfoort
€ 370.000 k.k.
€ 5.441/m²
CSave as favorite- Living area
- 68 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (55)
Review platforms
BronscoresTotal score
55 total reviews
Funda
41 reviews on Funda
14 reviews on Google
-
Barbara
2Contactformulier ingevuld en later nog een mail gestuurd, maar geen reactie ontvangen. Ik zoek dus een andere makelaar, want dit is zeer amateuristisch.
-
Aldegondestraat 91
10Het was erg fijn contact met Van Hell. Ze denken goed mee, waren realistisch en konden ons goed adviseren, ook als ze vonden dat een huis te duur was voor wat het waard was. Erg fijn, open en eerlijk.
-
Laan van Bovenduist 206
9Aart van Hell is een heel fijne makelaar. Hij brengt veel aandacht, kennis en rust in de verkoop process. Ik zal met hem ook in de toekomst willen werken.
-
Otelloplaats 66
10Dit was niet de eerste keer dat wij deze makelaar hebben uitgekozen, de eerlijkheid, deskundigheid, professionaliteit , maar vooral de integriteit, zou voor iedere verkoper een aanbeveling moeten zijn.
-
Zadel 11
9Translated by AIAart van Hell found our pearl. With the right knowledge and expertise, he knew how to make a good offer. The house wanted us to view it at the last moment. Without any problem, Aart had arranged this for us. Very nice contact.
-
Thijs van Daalen
10Translated by AIVan Hell Makelaars has helped us very well with both the purchase and sale of our home. We engaged them on short notice for the purchase, they were immediately available and our purchase was successful in one go. They clearly have a lot of knowledge of the market. Very professional and flexible real estate agent. We definitely recommend Van Hell Makelaars.