Biemans Made makelaardij o.z.
"Innovative(r) NVM Immobilienmakler"
Als NVM Makler in der Gemeinde Drimmelen unterstützen wir Sie bei dem Kauf und Verkauf von Wohnungen, sowohl bestehenden als auch neuen Bauten. Unsere Expertise umfasst auch Bewertungen gemäß den NWWI-Richtlinien und das Initiiieren von Neubauvorhaben. Wir bieten persönliche Beratung und eine kontinuierliche Begleitung ab dem ersten Schritt bis zum letzten Verhandlungsgebot. Mit einer klaren Fokussierung auf das Viertel Drimmelen sind w...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Prinsenpolderstraat 15
4921KT Made
€ 390.000 k.k.
€ 5.342/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 73 m²
- Fläche des Grundstücks
- 180 m²
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Zilverberg 7
4921NX Made
€ 775.000 k.k.
€ 5.699/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 136 m²
- Fläche des Grundstücks
- 269 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Klaproos 17
4921JK Made
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 135 m²
- Fläche des Grundstücks
- 143 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Kuipershoek 24
4924BW Drimmelen
€ 650.000 k.k.
€ 5.328/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 590 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Iepenlaan 6
4921DR Made
€ 550.000 k.k.
€ 3.873/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 142 m²
- Fläche des Grundstücks
- 221 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Duivenhof 30
4921WH Made
€ 465.000 k.k.
€ 4.009/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 116 m²
- Fläche des Grundstücks
- 198 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (156)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
156 Bewertungen insgesamt
Funda
67 Bewertungen auf Funda
89 Bewertungen bei Google
-
Pim Cijsouw
8 -
Nathalie
10Heel fijn geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning. Het is onwijs fijn om een deel ontzorgd te worden bij een proces waar zo veel bij komt kijken.
-
Rijtselaan 6
9Heel goed, vriendelijk en snel contact. Makelaar met goede kennis en adviezen. Prettig in de omgang en eerlijk. Voelt heel vertrouwd.
-
De Heenplaat 4
10Correcte makelaar, heeft verstand van zaken, dat geldt overgens ook voor zijn gehele team. Zowel per telefoon als email goed bereikbaar.
-
Wil Beljaars
10Deskundige, eerlijke en snelle service, altijd bereikbaar en duidelijke afspraken. Onze ervaring met Biemans makelaardij is heel positief
-
Patrijsstraat 1
9Deskundige, eerlijke en snelle service, altijd bereikbaar en duidelijke afspraken. Onze ervaring met Biemans was uitermate positief.
-
Blauwvlas 20
10Uitstekende service en adviezen, altijd snel te bereiken. Bezichtigingen worden op tijd doorgegeven.
-
Patronaatstraat 14
9Contact met de makelaar en zijn collega's verliep heel goed. Alles was ons duidelijk, en we konden altijd bellen of appen. We zijn geen moment onzeker geweest. Ook over Bram zijn wij erg te spreken. We konden altijd bij hem terecht! Al met al een fijn adres om zaken mee te doen. We willen jullie bedanken voor de goede zorgen!!!
-
Veestraat 14
8Contact is erg prettig. Heel kort lijntje en snelle reacties. Foto's en overige kosten zijn wel aan de hoge kant. Marktkennis is goed, al zat hij wel wat te laag. Dit echter goed opgelost. Huis erg snel verkocht tegen vraagprijs. Fijne makelaar en prettig in de omgang.