Peter Brouwers Makelaardij
Peter Brouwers Makelaardij staat voor persoonlijk contact, lokale kennis en het behalen van de beste resultaten in ’s-Hertogenbosch. Met meer dan 25 jaar ervaring in de regio, staan wij voor u klaar of het nu om het kopen of verkopen van een woning gaat. Wij begripvol en betrouwbaar, met aandacht voor uw wensen. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op resultaat. Onze expertise in de regio De...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Boschmeersingel 78
5223HK 's-Hertogenbosch
€ 375.000 k.k.
€ 3.261/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 140 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Schout van Hanswijkplein 104
5237WX 's-Hertogenbosch
€ 490.000 k.k.
€ 4.261/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Pisastraat 105
5237EL 's-Hertogenbosch
€ 399.000 k.k.
€ 4.866/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 82 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Lupinevallei 14
5237MB 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.485/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 97 m²
- Fläche des Grundstücks
- 136 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft unter Vorbehalt
Buurschappenlaan 170
5235EK 's-Hertogenbosch
€ 319.000 k.k.
€ 5.696/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 56 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verkauft
Maasboulevard 81
5237WL 's-Hertogenbosch
€ 489.000 k.k.
€ 4.075/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (27)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
27 Bewertungen insgesamt
Funda
18 Bewertungen auf Funda
9 Bewertungen bei Google
-
Boschmeersingel 101
10He was very responsive and always answered our questions quickly. Thanks to his help, we found our house within 2 months.
-
Wim Richtstraat 36
9Vanuit Peter een goede en fijne begeleiding ervaren vanaf het moment ter kennismaking tot verkoop woning. Peter weet waar hij mee bezig is en maakt waar nodig aan de “voorkant” zaken bespreekbaar waardoor je niet voor verrassingen komt te staan in het traject van je verkoop van je huis.
-
Blokpolder 45
10Peter Brouwers heeft mij nu al twee keer goed geholpen met de aankoop van een woning. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden. Hij is een echt eerlijke en betrokken makelaar die erg kundig is in zijn werk.
-
Grasbeemd 3
10Übersetzt durch KISehr angenehm mit Peter zusammenzuarbeiten. Schnelle Kommunikation, hat für die Besichtigung alles von A bis Z ausgesucht, wodurch wir gut ins Eis kamen.
-
To Janssenstraat 4
10Übersetzt durch KIWir sind sehr zufrieden mit Peter Brouwers als unserem Makler. Persönliche Aufmerksamkeit, klare Sprache, Flexibilität und schnelle Reaktionen sind im Paket inbegriffen.
-
Abraham Hopmanstraat 17
10Übersetzt durch KIDie Kommunikation war sehr gut! Peter reagierte oft direkt und zumindest am selben Tag. Es war für uns das erste Mal, dass wir mit einem Makler zu tun hatten, aber es ist sehr wertvoll, sich auf seine Erfahrung und Fachkenntnis verlassen zu können!