Peter Brouwers Makelaardij
Peter Brouwers Makelaardij staat voor persoonlijk contact, lokale kennis en het behalen van de beste resultaten in ’s-Hertogenbosch. Met meer dan 25 jaar ervaring in de regio, staan wij voor u klaar of het nu om het kopen of verkopen van een woning gaat. Wij begripvol en betrouwbaar, met aandacht voor uw wensen. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op resultaat. Onze expertise in de regio De...
Current housing stock
-
- Available
Boschmeersingel 78
5223HK 's-Hertogenbosch
€ 375.000 k.k.
€ 3.261/m²
DSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 140 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Schout van Hanswijkplein 104
5237WX 's-Hertogenbosch
€ 490.000 k.k.
€ 4.261/m²
BSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Pisastraat 105
5237EL 's-Hertogenbosch
€ 399.000 k.k.
€ 4.866/m²
ASave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Lupinevallei 14
5237MB 's-Hertogenbosch
€ 435.000 k.k.
€ 4.485/m²
BSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 136 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Buurschappenlaan 170
5235EK 's-Hertogenbosch
€ 319.000 k.k.
€ 5.696/m²
CSave as favorite- Living area
- 56 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold
Maasboulevard 81
5237WL 's-Hertogenbosch
€ 489.000 k.k.
€ 4.075/m²
BSave as favorite- Living area
- 120 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (27)
Review platforms
BronscoresTotal score
27 total reviews
Funda
18 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Boschmeersingel 101
10He was very responsive and always answered our questions quickly. Thanks to his help, we found our house within 2 months.
-
Wim Richtstraat 36
9Vanuit Peter een goede en fijne begeleiding ervaren vanaf het moment ter kennismaking tot verkoop woning. Peter weet waar hij mee bezig is en maakt waar nodig aan de “voorkant” zaken bespreekbaar waardoor je niet voor verrassingen komt te staan in het traject van je verkoop van je huis.
-
Blokpolder 45
10Peter Brouwers heeft mij nu al twee keer goed geholpen met de aankoop van een woning. Ik zou deze makelaar dan ook zeker aanraden. Hij is een echt eerlijke en betrokken makelaar die erg kundig is in zijn werk.
-
Grasbeemd 3
10Translated by AIVery pleasant to work with Peter. Quick communication, he has found everything from A to Z for the viewing, which allowed us to get straight down to business.
-
To Janssenstraat 4
10Translated by AIWe are very pleased with Peter Brouwers as our real estate agent. Personal attention, clear language, flexible and quick responses are included in the package.
-
Abraham Hopmanstraat 17
10Translated by AIThe contact was excellent! Peter often reacted immediately and at the very latest on the same day. It was our first time dealing with a real estate agent, but it's very valuable to be able to rely on his experience and expertise!
-
Zuster Boerestraat 13