Brantjes Makelaars Velsen
"Gemeinsam raus, gemeinsam zu Hause in Velsen!"
Sinds 2019 zijn wij actief in de regio Velsen en hebben ons kantoor gevestigd aan het Marktplein 40 in IJmuiden. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of je huidige woning wilt verkopen, wij staan voor je klaar. Onze expertise strekt zich uit over meerdere buurten, waaronder IJmuiden, Santpoort-Noord en -Zuid, Velsen-Noord en -Zuid, Driehuis en Velserbroek. Wij combineren de kennis van de Brantjes Groep met lokale inzichten om je te...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Hazevlak 83
1974RD IJmuiden
€ 495.000 k.k.
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 111 m²
- Fläche des Grundstücks
- 159 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Herculesstraat 36
1973VP IJmuiden
€ 479.000 k.k.
€ 4.606/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 104 m²
- Fläche des Grundstücks
- 144 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Van Speijkstraat 27
1972CE IJmuiden
€ 325.000 k.k.
€ 4.514/m²
EAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- 87 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Herculesstraat 65
1973VN IJmuiden
€ 375.000 k.k.
€ 3.750/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 100 m²
- Fläche des Grundstücks
- 144 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Orionweg 339
1974TK IJmuiden
€ 425.000 k.k.
€ 3.728/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 159 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Homburgstraat 78
1972PC IJmuiden
€ 595.000 k.k.
€ 4.474/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 133 m²
- Fläche des Grundstücks
- 353 m²
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (73)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
73 Bewertungen insgesamt
Funda
25 Bewertungen auf Funda
48 Bewertungen bei Google
-
Wolff en Dekenlaan 15
10Wij hebben hele goede ervaringen met makelaar Brantjes. Zowel zakelijk als privé. Zei verzorgen alles van a tot z . Wij zijn zeer tevreden met de resultaten. Ze krijgen van ons een dikke 10 👍🏻
-
Zeeweg 198
10Super fijne makelaar. Toegankelijk, nette courtage én deskundig. Denkt goed mee in wensen én geeft goed en eerlijk advies. Absoluut een aanrader!
-
Bert van Arendonk
10Goede verkoopraming en duidelijke offerte met inzichtelijke analyse van verkoopprijzen. Prima begeleiding bij het energielabel en de verkoop van boedel. Door de goede afronding koper en verkoper zeer tevreden.
-
Ernst Casimirlaan 40
10Goede duidelijke offerte en verkoopraming opgesteld met feitelijke analyses van verkoopprijzen in de omgeving. Bij de verkoop komt van alles langs: energielabel...wat houdt ik wel en wat niet. Ook hier een heel deskundige begeleiding. Door de begeleiding van verkoopproces ook vanuit koper en verkoper tevredenheid over het resultaat. Vooral Nikkie Maarschalk hartelijk bedankt!
-
Bianca Coetzee
2Übersetzt durch KIWir hatten einen Termin mit ihnen, der dreimal verschoben wurde. Einmal riefen sie uns nach dem Termin an und sagten, dass er verschoben werden müsse. Nach ein paar Malen, bei denen der Termin verlegt wurde, entschuldigten sie sich und versicherten uns, dass wir nach dem Gespräch, das wir damals hatten, unterstützt werden würden. Nach diesem Gespräch hörten wir immer noch nichts. Sie zeigten keinerlei Interesse, uns zu helfen, obwohl sie den Prozess gestartet und unsere Ausweiskarte aufgenommen hatten. Ich weiß nicht genau, wofür sie es wollten verwenden, aber es war sicherlich nicht, um uns bei der Wohnungskauf zu helfen. Ich kann für die anderen Büros nichts sagen, aber das war unsere Erfahrung mit dem Büro Brantjes IJmuiden.