Laenen Makelaardij | VerschilMakelaar
"Gutes Verkaufen beginnt bei Laenen!"
Laenen Makelaardij staat sinds 1996 voor betrouwbare en persoonlijke hulp in de regio Weert, Nederweert en de omgeving. Vanuit ons kantoor in Stramproy begeleiden we klanten bij de aankoop of verkoop van hun woning met veel geduld en professionaliteit. Ons team, bestaande uit Stephan, Marlies, Catherine en Eva, werkt met een hechte samenwerking en brengt jarenlange ervaring in de praktijk. Wij luisteren naar de wensen van onze klanten e...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Smeetjeshofstraat 13
6005SC Weert
€ 525.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 132 m²
- Fläche des Grundstücks
- 530 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Coenraad Abelsstraat 14
6001VL Weert
€ 285.000 k.k.
€ 2.522/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 339 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Coenraad Abelsstraat 12
6001VL Weert
€ 275.000 k.k.
€ 2.594/m²
GAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 245 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Wisbroek 1
6039RE Stramproy
€ 695.000 k.k.
€ 2.220/m²
FAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 313 m²
- Fläche des Grundstücks
- 11240 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Steeg 18
6017AS Thorn
€ 575.000 k.k.
€ 2.386/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 241 m²
- Fläche des Grundstücks
- 155 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Kerkstraat 138
6006KS Weert
€ 415.000 k.k.
€ 3.192/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 130 m²
- Fläche des Grundstücks
- 195 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (101)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
101 Bewertungen insgesamt
Funda
52 Bewertungen auf Funda
49 Bewertungen bei Google
-
Reinenstraat 2
9Deskundig en snel geholpen door team Laenen. Naast goede adviezen zijn ze goed bereikbaar en beschikbaar.
-
Jim Egging
10Fijne mensen! Niets is te veel gevraagd, dus echt een aanrader.
-
Ria Vries
10Vanaf het eerste gesprek voelde het goed. Alles verliep heel soepel en in goed overleg. Vragen werden snel beantwoord. Ook werden we steeds op de hoogte gehouden. Een dikke pluim voor het hele team voor de snelle verkoop van ons huis.
-
Kemperveldweg 46
-
Ittervoorterweg 27
10Een heel fijne makelaar, altijd bereikbaar en altijd vriendelijk. De verkoop van het huis is heel soepel verlopen
-
Biest 128
10Übersetzt durch KIEs gab immer schnellen Kontakt. Es war immer Zeit und Aufmerksamkeit für unsere Fragen vorhanden und es wurde schnell auf die Antworten reagiert. Wenn physischer Kontakt erforderlich war, wurde das am selben Tag geregelt. Kurze Linien, Expertise, Geduld und gute Beratung mit persönlicher Interesse an uns und was wir benötigten. Sowohl über unsere Verkauf als auch über unsere Einkäufe sind wir 100% zufrieden.
-
Martin Bolk