Crielaers Makelaardij & Taxaties
Crielaers Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare, transparante en persoonlijke dienstverlening in Breda. Met een sterke focus op digitale innovatie en klantgerichtheid, ondersteunen we zowel kopers als verkopers bij hun vastgoedtransacties. Onze expertise in de regio zorgt voor een diepgaand begrip van lokale marktwaarden en trends. We bieden verkoop, aankoop en taxaties aan met een werkwijze die gericht is op resultaat. Onze pro...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Bestellt
Wiek 48
4851VS Ulvenhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.464/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 140 m²
- Fläche des Grundstücks
- 270 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Zandhovenstraat 2
4826GR Breda
€ 375.000 k.k.
€ 3.073/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 182 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Kasterleestraat 390
4826GP Breda
€ 275.000 k.k.
€ 3.618/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 76 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verkauft
Johanna Ufkesstraat 51
4822WZ Breda
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- 141 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Gruythof 13
4844SG Terheijden
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verkauft
Kapucijnenhof 7
4811XG Breda
€ 599.000 k.k.
€ 4.753/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 126 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (18)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
18 Bewertungen insgesamt
Funda
1 Bewertungen auf Funda
17 Bewertungen bei Google
-
W. S.
2Deze makelaar is niet te vertrouwen. Hij houdt gebreken achter van de huizen die hij verkoopt, terwijl hij ervan op de hoogte is. Daarnaast zit hij snel hoog in zijn emoties en komt onvriendelijk over. …
-
Do
2Daar werkt een heel onvriendelijke man, genaamd Roderick. Hij denkt volgens mij heel wat te zijn in zijn witte SUV, die hij kosten wat kost moet parkeren in zijn voortuin. Woonachtig tegenover een basisschool in Princenhage. Gaat op straat …
-
Laura van Dravik
10Wij zijn super tevreden over Crielaers Makelaardij. Een aantal jaren geleden hebben zij ons ontzettend fijn geholpen met de verkoop van onze woning en ook nu met onze huidige woning verliep alles weer op rolletjes. …
-
Rick Jansen
10Dit is de vierde woning die Femke en Roderick voor ons hebben verkocht. Ook dit keer zijn we weer zeer tevreden over het snelle resultaat en de vlekkeloze samenwerking. Altijd bereikbaar en reageren snel; iets waar andere makelaars zeker …
-
Mastbosstraat 66
9Übersetzt durch KIDer Kontakt verlief ausgezeichnet. Roderick und Femke konnten schnell reagieren und uns komplett zu entlasten. Der Verkauf ist schnell und reibungslos verlaufen und zu unserer vollsten Zufriedenheit!
-
Mathijs Baron
10Dit is de tweede woning die Crielaers Makelaardij & Taxaties heeft verkocht voor ons in de afgelopen 3 jaar. Bij onze vorige woning we waren we zeer te spreken over het proces, vandaar dat we ook nu weer gekozen hebben voor hun expertise. …