Crielaers Makelaardij & Taxaties
Crielaers Makelaardij & Taxaties staat voor betrouwbare, transparante en persoonlijke dienstverlening in Breda. Met een sterke focus op digitale innovatie en klantgerichtheid, ondersteunen we zowel kopers als verkopers bij hun vastgoedtransacties. Onze expertise in de regio zorgt voor een diepgaand begrip van lokale marktwaarden en trends. We bieden verkoop, aankoop en taxaties aan met een werkwijze die gericht is op resultaat. Onze pro...
Offre immobilière actuelle
-
- Acheter
Wiek 48
4851VS Ulvenhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.464/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Zandhovenstraat 2
4826GR Breda
€ 375.000 k.k.
€ 3.073/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 182 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Kasterleestraat 390
4826GP Breda
€ 275.000 k.k.
€ 3.618/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Johanna Ufkesstraat 51
4822WZ Breda
€ 325.000 k.k.
€ 4.012/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Gruythof 13
4844SG Terheijden
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Kapucijnenhof 7
4811XG Breda
€ 599.000 k.k.
€ 4.753/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (18)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
18 avis total
Funda
1 commentaires sur Funda
17 commentaires sur Google
-
W. S.
2Deze makelaar is niet te vertrouwen. Hij houdt gebreken achter van de huizen die hij verkoopt, terwijl hij ervan op de hoogte is. Daarnaast zit hij snel hoog in zijn emoties en komt onvriendelijk over. …
-
Do
2Daar werkt een heel onvriendelijke man, genaamd Roderick. Hij denkt volgens mij heel wat te zijn in zijn witte SUV, die hij kosten wat kost moet parkeren in zijn voortuin. Woonachtig tegenover een basisschool in Princenhage. Gaat op straat …
-
Laura van Dravik
10Wij zijn super tevreden over Crielaers Makelaardij. Een aantal jaren geleden hebben zij ons ontzettend fijn geholpen met de verkoop van onze woning en ook nu met onze huidige woning verliep alles weer op rolletjes. …
-
Rick Jansen
10Dit is de vierde woning die Femke en Roderick voor ons hebben verkocht. Ook dit keer zijn we weer zeer tevreden over het snelle resultaat en de vlekkeloze samenwerking. Altijd bereikbaar en reageren snel; iets waar andere makelaars zeker …
-
Mastbosstraat 66
9Traduit par l'IALe contact s'est déroulé à merveille. Roderick et Femke ont su rapidement s'adapter et nous ont entièrement rassurés. La vente a eu lieu rapidement et de manière fluide, à la grande satisfaction!
-
Mathijs Baron
10Dit is de tweede woning die Crielaers Makelaardij & Taxaties heeft verkocht voor ons in de afgelopen 3 jaar. Bij onze vorige woning we waren we zeer te spreken over het proces, vandaar dat we ook nu weer gekozen hebben voor hun expertise. …