Robin Makelaardij
Robin Makelaardij staat voor persoonlijke, gedreven en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening in de regio Meierijstad. In Heeswijk-Dinther is Robin Makelaardij de makelaar die kiest voor een duidelijke, transparante en klantgerichte aanpak. Met een diepe kennis van de lokale markt, zorgt het kantoor voor maatwerk en een scherp tarief dat past bij jouw wensen. Met dienstverlening in zowel verkoop als aankoop, legt Robin Makelaardij d...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Brakkensedijk 17
5476VL Vorstenbosch
€ 995.000 k.k.
€ 3.328/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 299 m²
- Fläche des Grundstücks
- 4980 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Sluisstraat 25
5462CA Veghel
€ 659.000 k.k.
€ 3.682/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 179 m²
- Fläche des Grundstücks
- 255 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Unterbreitung
Muurveld 40
5467KE Veghel
€ 420.000 k.k.
€ 3.717/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 113 m²
- Fläche des Grundstücks
- 125 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Unterbreitung
Kastanjedreef 51
5473SG Heeswijk-Dinther
€ 530.000 k.k.
€ 3.510/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 221 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verkauft
Vosseweide 22
5467ME Veghel
€ 575.000 k.k.
€ 3.710/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 155 m²
- Fläche des Grundstücks
- 271 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
Distellaar 103
5467BP Veghel
€ 350.000 k.k.
€ 3.301/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 106 m²
- Fläche des Grundstücks
- 139 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (35)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
35 Bewertungen insgesamt
Funda
29 Bewertungen auf Funda
6 Bewertungen bei Google
-
Vosseweide 22
9Fijne betrouwbare makelaar. Vooraf goed marktonderzoek. Goede tips betreffende de foto's op funda. Snelle reactie via speciale app. Wij zouden Robin sterk aanbevelen!!
-
Fuutdonk 2
10Robin is realistisch, persoonlijk en geeft duidelijk en concreet advies tijdens de verkoop. Ze is heel benaderbaar en houdt je goed op de hoogte tijdens het verkoopproces. Haar strategie voor verkoop heeft goed uitgepakt waardoor onze verwachtingen zijn overtroffen. Al met al aanrader!
-
Merwedelaan 23
9Contact met de makelaar was uitstekend. Accuraat en to the point. Ze hield ons van alle ontwikkelingen op de hoogte. Ze maakte een prachtige brochure van ons huis. Conclusie: Uitstekend !
-
Kastanjedreef 38
10Vanaf het begin was het contact zeer prettig. Ik wist al halverwege het kennismakingsgesprek dat Robin de persoon was die ik voor de verkoop wilde inschakelen. Ze houdt mij goed op de hoogte en is zeer goed benaderbaar. Absoluut een aanrader.
-
Schuurakker 35
10Robin legt alles goed uit. Goede communicatie en reageert snel. Al met al een fijne betrouwbare makelaar!
-
Spoorlaan 16 Z
9Übersetzt durch KIIch hatte eine wirklich schöne Zusammenarbeit mit Robin Makelaardij. Die Kommunikation war persönlich und engagiert, aber gleichzeitig schnell und effizient. Es wurde gut auf meine Wünsche gehört und alles wurde bis ins Detail geregelt. Ein Makler, der wirklich mitdenkt und für eine angenehme Erfahrung sorgt, von Anfang bis Ende!