10+ Makelaars
"Erfolgreich Ihr Haus verkaufen"
Bij 10+ Makelaar in 's-Hertogenbosch helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 15 jaar ervaring staan wij voor u klaar met professioneel advies en persoonlijke aanpak. Ons kantoor is gevestigd in het winkelcentrum 'De Rompertpassage', waar u altijd voldoende gratis parkeerplekken vindt. Kom langs voor een vrijblijvend gesprek en ontdek hoe wij u kunnen ondersteunen. Of het nu gaat om de verkoop van uw huidi...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Onderwijsboulevard 346
5223DP 's-Hertogenbosch
€ 429.000 k.k.
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 81 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
van Coehoornplein 44
5223BW 's-Hertogenbosch
€ 315.000 k.k.
€ 5.164/m²
DAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 61 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Frans Molstraat 16
5224JV 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 4.040/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 99 m²
- Fläche des Grundstücks
- 135 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
De Roverestraat 1
5251RN Vlijmen
€ 495.000 k.k.
€ 4.057/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 122 m²
- Fläche des Grundstücks
- 210 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Lokeren 71
5235DB 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 4.018/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 142 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Eindhovenlaan 46
5224VG 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 3.348/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 137 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (29)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
29 Bewertungen insgesamt
Funda
29 Bewertungen auf Funda
-
Heuvelstraat 2
9Heel fijn makelaarskantoor, fijne mensen die meedenken en advies geven. Omdat wij niet zo digitaal zijn hebben ze ons ook zeer fijn geholpen met de papierhandel etc. Wij hebben het huis verkocht vanuit een erfenis dus totaal geen idee wat te verwachten maar gelukkig wisten zij goed hoe en wat te doen daarmee. Zeker een aanrader!
-
Negende Reit 25
9Übersetzt durch KIDie Erwartungen haben sich erfüllt und der Makler hat den Verkaufsprozess prima begleitet. Es gab nicht so viel persönlichen Kontakt, aber das war auch nicht notwendig. Wenn ich den Makler gebraucht hätte, dann wäre der Kontakt schnell und korrekt verlaufen.
-
Zwollestraat 12
9Snelle communicatie, betrokkenheid en informatie verstrekking. Gemakkelijk contact te krijgen via Whatsapp en goede financiële voorwaarden tav courtage.
-
Neercanne 4
10Zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen. Zeer tevreden over het gehele proces van het begin tot het einde. Altijd tijd voor overleg tussendoor en een snelle terugkoppeling na bezichtigingen.
-
Karel de Vijfdestraat 3
10Open, deskundig en flexibel en prettig in de omgang. Staat direct klaar. Ik zou hem zeker aanbevelen
-
Schout Lieshoutstraat 13
8Goed verkoopprijs berekend, kopers overboden. Snelle contacten, huis zeer snel verkocht voor een goede prijs.
-
Maliskampsestraat 17
10Übersetzt durch KISehr guter Kontakt mit den Maklern. Sie haben das gemacht, was sie versprochen hatten und wir haben einen sehr guten Preis für unser Haus bekommen. Gute Abwicklung!