10+ Makelaars
"Éxito al vender su vivienda"
Bij 10+ Makelaar in 's-Hertogenbosch helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 15 jaar ervaring staan wij voor u klaar met professioneel advies en persoonlijke aanpak. Ons kantoor is gevestigd in het winkelcentrum 'De Rompertpassage', waar u altijd voldoende gratis parkeerplekken vindt. Kom langs voor een vrijblijvend gesprek en ontdek hoe wij u kunnen ondersteunen. Of het nu gaat om de verkoop van uw huidi...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Onderwijsboulevard 346
5223DP 's-Hertogenbosch
€ 429.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 81 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
van Coehoornplein 44
5223BW 's-Hertogenbosch
€ 315.000 k.k.
€ 5.164/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 61 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Frans Molstraat 16
5224JV 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 4.040/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 99 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Roverestraat 1
5251RN Vlijmen
€ 495.000 k.k.
€ 4.057/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 210 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lokeren 71
5235DB 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 4.018/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 142 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eindhovenlaan 46
5224VG 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 3.348/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 137 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (29)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
29 reseñas total
Funda
29 opiniones en Funda
-
Heuvelstraat 2
9Heel fijn makelaarskantoor, fijne mensen die meedenken en advies geven. Omdat wij niet zo digitaal zijn hebben ze ons ook zeer fijn geholpen met de papierhandel etc. Wij hebben het huis verkocht vanuit een erfenis dus totaal geen idee wat te verwachten maar gelukkig wisten zij goed hoe en wat te doen daarmee. Zeker een aanrader!
-
Negende Reit 25
9De verwachtingen zijn uitgekomen en de makelaar heeft het verkoopproces prima begeleid. Er was niet zo veel persoonlijk contact, maar was ook niet nodig. Als ik de makelaar nodig had, dan verliep het contact snel en correct.
-
Zwollestraat 12
9Snelle communicatie, betrokkenheid en informatie verstrekking. Gemakkelijk contact te krijgen via Whatsapp en goede financiële voorwaarden tav courtage.
-
Neercanne 4
10Zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen. Zeer tevreden over het gehele proces van het begin tot het einde. Altijd tijd voor overleg tussendoor en een snelle terugkoppeling na bezichtigingen.
-
Karel de Vijfdestraat 3
10Open, deskundig en flexibel en prettig in de omgang. Staat direct klaar. Ik zou hem zeker aanbevelen
-
Schout Lieshoutstraat 13
8Goed verkoopprijs berekend, kopers overboden. Snelle contacten, huis zeer snel verkocht voor een goede prijs.
-
Maliskampsestraat 17
10Traducido por IA¡Buena atención por parte de los agentes inmobiliarios. Hicieron lo que prometieron y tuvimos un precio muy bueno para nuestra casa. ¡Buena gestión!