Direkt zum Inhalt
Logo von Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Lucretia van Merkenlaan 67

3906WC Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 485.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 496.550

Kaufpreis /m²: € 4.663

Fotoalbum

Beschreibung

Een charmante hoekwoning met karakter, lichtinval op de juiste plekken, een brede tuin en een top locatie. Met 104,4 m² woonoppervlak, een serre in de zon, een externe berging, een royale zolder én een zonnige tuin op het zuidoosten met garage, heb je hier alle ruimte om je woonwensen waar te maken. Of je nu houdt van cocoonen met een boek of barbecues met vrienden: hier kan het allemaal. De omgeving Deze woning ligt op een heerlijk rustige plek in het groene Veenendaal-West. Een geliefde wijk voor jonge gezinnen en actievelingen, en dat is niet voor niets. Je woont hier op loopafstand van het bos, ideaal voor een frisse neus of een sportief rondje hardlopen of op de fiets. De kinderen kunnen lopend naar school, boodschappen doe je bij winkelcentrum De Ellekoot, en met het treinstation om de hoek ben je zó onderweg. Fietsen naar de stad of wandelen naar de natuur: het kan hier gewoon allebei. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op Bouwjaar: ca. 1992 Woonoppervlakte: ca. 104,4 m² Perceeloppervlakte: ca. 221 m² Energielabel: C Indeling Begane grond Bij binnenkomst word je verwelkomd in een ruime hal. Hier vind je het toilet, de trap naar boven, en een handige trapkast. Ruimte genoeg voor een kapstok en een bankje om je schoenen aan te trekken. Praktisch en sfeervol. De woonkamer is verrassend licht, mede dankzij de unieke serre: een fijne hoek in de woonkamer met alleen maar ramen. Nu in gebruik als eethoek, maar de mogelijkheden zijn eindeloos. Een speelhoek voor de kinderen? Een ontbijthoek met uitzicht op de tuin en de straat? Het is maar net wat jouw leven nodig heeft. De rest van de woonkamer is ruim opgezet, met een deur naar de tuin die het binnen- en buitengevoel naadloos met elkaar verbindt. De keuken ligt aan de voorzijde van de woning. Door de lage bar is de keuken gezellig open, maar toch knus. De keuken heeft een charmante retro-uitstraling, met als moderne tegenhanger het HR++ raam dat in 2023 is geplaatst. Het barretje is ideaal voor gezellige momenten: jij aan het koken, je gasten met een drankje ernaast. Een fijne plek waar koken en kletsen moeiteloos samenkomen. Eerste verdieping Slaapkamers Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers. De grootste slaapkamer is royaal en ideaal als master bedroom of werkruimte. Slaapkamer twee zou zich perfect lenen als kinderkamer of droom jij altijd al van een inloopkast. De derde kamer wordt momenteel gebruikt als werkkamer annex bibliotheek, maar is ook zeer geschikt als extra slaapkamer. Dankzij het dubbele raam schijnt het daglicht hier rijkelijk naar binnen. Badkamer De badkamer (vernieuwd in 2018) heeft een frisse, moderne uitstraling. Met een douchecabine, wastafel, toilet en raam voor daglicht én natuurlijke ventilatie is dit een fijne plek om de dag te beginnen of te eindigen. Tweede verdieping De zolder is echt een pluspunt: royaal, hoog en multifunctioneel. Hier hangt de cv-ketel (2018) en zijn de aansluitingen voor wasmachine en droger. De ruimte is groot genoeg voor extra slaapkamer(s), een sporthoek, hobbyruimte of zelfs een thuisbioscoop. Laat je fantasie de vrije loop. Achtertuin De tuin ligt op het zuidoosten, dus zonaanbidders zitten hier goed! Dankzij de ligging op de hoek heb je niet alleen een brede tuin, maar ook extra groen rondom het huis. De tuin is sfeervol ingericht met meerdere hoekjes om te loungen, spelen of tuinieren. In 2016 is de schutting vernieuwd én is er een mooie ombouw voor de kliko’s geplaatst. Achter in de tuin vind je de vrijstaande garage, perfect voor fietsen of motor, met dubbele openslaande deuren zodat je er makkelijk in en uit kunt. En die winterbarbecue met vrienden? Verstuur de uitnodiging maar vast, want in deze tuin heb je ruimte genoeg! Goed om te weten: - Vloer en muren geïsoleerd in 2023 - HR++ glas geplaatst in keukenraam (2023) - Badkamer vernieuwd in 2018 - Cv-ketel uit 2018 (eigendom) - Externe berging/garage aanwezig - Tuin op het zuidoosten - Schutting vernieuwd in 2016 - Aanvaarding in overleg. Ben je nieuwsgierig geworden? Wacht dan niet langer en plan snel een bezichtiging. Wij leiden je graag rond! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hypothek berekenen

€ 485.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.550

2 % Übertragungssteuer (€ 9.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 496.550

3,04%

Jährlich

%

€ 24.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 485.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
104 m²
Fläche des Grundstücks
221 m²
Inhalt
370 m³
Gebäude mit Außenbereich
1 m²
Externe Berghalle
18 m²
Hinterhof Fläche
131 m²

Bau und Energie

Baujahr
1992
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit ( combiketel uit 2018, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Garten
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten
Parken
Openbaar parkeren
Garagenart
Vrijstaande stenen garage
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
30-09-2025
Verkaufsdatum
24-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3906

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.