In Amsterdam, Verkoopmakelaar Bas offers reliable and personal real estate services. We understand the emotions involved in buying or selling a house, and we support you with clear advice. Our specialization lies in property styling, investment, and expat-focused transactions. We provide service in sales, purchases, rentals, and financial advice. Our approach is transparent, detailed, and focused on your wishes. We are certified as SCVM...
Current housing stock
-
- Available
Wezenstraat 42 B
1781GM Den Helder
€ 210.000 k.k.
€ 2.692/m²
CSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wezenstraat 42 A
1781GM Den Helder
€ 185.000 k.k.
€ 2.761/m²
ESave as favorite- Living area
- 67 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Hector Treubstraat 53
1782HD Den Helder
€ 185.000 k.k.
€ 2.256/m²
GSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- 101 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Klipper 8
1713WP Obdam
€ 475.000 k.k.
€ 3.626/m²
ASave as favorite- Living area
- 131 m²
- Land area
- 275 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Diamant 56
1761VC Anna Paulowna
€ 385.000 k.k.
€ 3.319/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 111 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Nijenburglaan 3
1713BH Obdam
€ 315.000 k.k.
€ 5.526/m²
ASave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (166)
Review platforms
BronscoresTotal score
166 total reviews
Funda
24 reviews on Funda
142 reviews on Google
-
Trees Dovianus
10Ons huis in Purmerend is verkocht dankzij de geweldige Verkoopmakelaar Daan Koenhein! Zo een fijne , empatische man! Zeer aan te raden en wellicht voor herhaling vatbaar! Dank je wel Daan, je bent bijzonder!!!!
-
Rene
10Wij hebben echt een top ervaring gehad met Makelaar Bas. We zijn geholpen door Yasmina. Binnen een maand hebben we een huurwoning wat goed bij ons past gevonden in Amsterdam! Yasmina stond op elk moment van de dag klaar voor ons. Hele goede ervaring, ik raad Makelaar Bas aan iedereen aan!!
-
Lamoenstraat 49
10De makelaar Daan van Verkoopmakelaar Bas was een prettig en deskundig persoon. Ik zou deze makelaar aan iedereen aanbevelen.
-
Zwaluw 5
7Aardige en vriendelijke man. Courtage uiteraard conform het afgesproken contract maar met slechts bezichtigingen en nog eens bijna € 1200 extra voor foto's vonden wij het uiteindelijke bedrag van bijna €12.000 niet in verhouding met de geleverde prestaties. Te meer daar er meerdere (meet en inschatting) fouten zijn geweest die we zelf moesten corrigeren. Ook kon er op ons expliciete verzoek niet eens door de makelaar een papieren versie van het "voorlopige koopcontract" worden g…
-
Middelzand 5702
10Een verfrissend jonge makelaardij. Service met een dikke plus:). Vragen worden per omgaande beantwoord. Documenten staan snel voor je klaar. Je wordt meteen teruggebeld. Nuchtere kijk op de woning. Geen opklopperij. Heel fijn persoonlijk contact. Ik zou zeggen: DOEN!