Euverman & Nuyts Makelaars Borne
"Where dreams come home"
With offices in multiple cities in Twente and the Achterhoek, we have an extensive network with in-depth knowledge of the local market. We are active in Borne, Enschede, Hof van Twente (Goor), Hengelo and Haaksbergen. Our approach is characterized by personal involvement, direct communication and a well-considered approach. Whether you are looking for a home, new build or an appraisal: we offer expert advice that matches your wishes and...
Current housing stock
-
- Available
van Heemskerkstraat 36
7622JJ Borne
€ 465.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 297 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Oeverlaan 43
7623MN Borne
€ 520.000 k.k.
€ 3.562/m²
ASave as favorite- Living area
- 146 m²
- Land area
- 203 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lidwinaweg 28
7625PM Zenderen
€ 425.000 k.k.
€ 3.972/m²
CSave as favorite- Living area
- 107 m²
- Land area
- 346 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Twijnerstraat 11
7621TJ Borne
€ 775.000 k.k.
€ 5.345/m²
ASave as favorite- Living area
- 145 m²
- Land area
- 699 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Lover 142
7623PJ Borne
€ 719.000 k.k.
€ 3.908/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 184 m²
- Land area
- 293 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Nijstad 32
7622LA Borne
€ 275.000 k.k.
€ 3.313/m²
BSave as favorite- Living area
- 83 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (38)
Review platforms
BronscoresTotal score
38 total reviews
Funda
29 reviews on Funda
9 reviews on Google
-
Sluis 7
9Het contact verliep heel goed. We kregen snel antwoord en we zijn goed geholpen. We zijn erg blij dat ons huis snel en netjes verkocht is
-
De Reimer 15
8Wij hadden fijn en persoonlijk contact met de makelaar, het verkoopproces verliep voorspoedig en naar tevredenheid!
-
de Esch 15
9Het was erg prettig om met dit makelaarskantoor samen te werken. Het voelde ècht als samenwerking qua overleg/suggesties/luisterend oor/meedenkend en niet beslissend.
-
Trompstraat 11
9Een goede makelaar die met je meedenkt. Altijd vriendelijk en professioneel. Makkelijk in contact.
-
Sluis 15
10Karen is een prima en betrokken makelaar niets is haar teveel😊. Erg vriendelijke ,en makelaar met goede kennes en prettig in omgang. Ook de personen op kantoor zijn erg betrokken en reageren snel waar nodig. Dus de perfecte Makelaardij om je huis te verkopen. Dit was voor ons de tweede maal. 😊😊😊 Bedankt voor de prettige omgang en verkoop.
-
Leurinkstraat 6
10Na een tijd op zoek geweest te zijn naar onze eerste woning hebben we besloten om Abe van Euverman en Nuyts in te schakelen als aankoopmakelaar. Na een fijn oriëntatiegesprek waarin onze wensen en eisen duidelijk zijn besproken, zijn we verder gegaan met de zoektocht. Na één bezichtiging was het direct raak en hebben we een mooie woning kunnen aankopen.
-
Stuw 4
9Goed geholpen en er is geluisterd naar onze wensen. We wilden vooral snel verkopen en hier is goed naar geluisterd zonder dat het voelde als haast. De styling is een standaard onderdeel van het pakket maar bij ons was dit minder nodig. Verder zijn we goed begeleid.