Van Arendonk Makelaardij | West Betuwe
Van Arendonk Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio West Betuwe. Met veel passie en ervaring helpen wij u bij het kopen, verkopen of huren van uw woning. Wij staan voor u en laten uw belangen altijd centraal. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw wensen. Wij zijn geaccrediteerd met me...
Current housing stock
-
- Available
Prinses Beatrixweg 51
4191ZB Geldermalsen
€ 450.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 277 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Buitenbos 1
4194CC Meteren
€ 615.000 k.k.
€ 4.184/m²
A+Save as favorite- Living area
- 147 m²
- Land area
- 264 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Waaldijk 18
4171CE Herwijnen
€ 895.000 k.k.
€ 1.689/m²
FSave as favorite- Living area
- 530 m²
- Land area
- 1845 m²
- Bedrooms
- 14
-
- Sold subject to confirmation
Stevenstraat 9
4175HK Haaften
€ 670.000 k.k.
€ 4.110/m²
ASave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 274 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Koningin Emmastraat 13
4205BK Gorinchem
€ 538.000 k.k.
€ 3.871/m²
GSave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 241 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold
Dr. D.M. van Londenstraat 44
4064EM Varik
€ 498.000 k.k.
€ 4.446/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 359 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (23)
Review platforms
BronscoresTotal score
23 total reviews
Funda
16 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Weerdenborch 8
10Van Arendonk verkoopt heel veel in de buurt daarom hebben wij hem ook gepakt en binnen 6 weken was het huis verkocht en daar waren wij heel blij mee
-
J.D.
10Zeer uitgebreid advies gehad bij onze zoektocht naar een nieuwe woning. Ook al is deze woning niet doorgegaan zijn we er van overtuigd dat we zeker nog eens een makelaar nodig hebben. Van Arendonkmakelaardij staat bij ons dan zeker bovenaan.
-
Camera Occasion
10Zeer prettig persoon en heel deskundig. Je hebt echt het gevoel dat je geen nummer bent en dat hij voor de volle 100% zijn best voor je doet. Danny, Bedankt.
-
Barend van den Bergh
10Een aankoop-check gedaan bij Van Arendonk, eerlijk advies en inzichten over mogelijk aankoop van een huis. Danny denkt op een prettige manier met je mee, geeft neutraal advies gebaseerd op feiten.
-
N Boele
10Deze makelaar geeft veel informatie over de woning, over de plaats, over de omgeving en zelfs over de lokale middenstand. Daarnaast deelt hij interessante over het (ver)kooptraject. Tenslotte biedt hij eenmalig een Aankoop-Check voor een andere woning aan als de via hem bezichtigde woning niet aangekocht wordt of kan worden. Bijzonder!
-
Arkelse Onderweg 113
9Translated by AIVery pleasant contact. Easy to reach. Clear explanation of the process. With a nice house as the end result!
-
Arjan Klootsema
10Translated by AIDanny I got to know as an enthusiastic and interested real estate agent. You can clearly tell that he knows the market and that he is always willing to think along. I recommend Danny as a real estate agent to everyone. Go ahead and have a chat with him and I'm convinced that you'll soon think the same!