Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V.
"People for houses"
Real estate agents Woonaccent Makelaars Emmeloord stand for a young, fresh approach in real estate. We distinguish ourselves by an innovative approach and pay attention to personal wishes. Whether you are looking for a home, want to sell or need financial help, we are ready for you with clear steps and good advice. Our experience in Emmeloord has been more than ten years, and we are active on social media to keep you informed. We work w...
Current housing stock
-
- Available
IJsselmeerlaan 67
8304DE Emmeloord
€ 315.000 k.k.
€ 2.603/m²
BSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Staalstraat 116
8301XV Emmeloord
€ 239.000 k.k.
€ 3.794/m²
Save as favorite- Living area
- 63 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Laagzijde 38
8316AZ Marknesse
€ 275.000 k.k.
€ 3.438/m²
BSave as favorite- Living area
- 80 m²
- Land area
- 278 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Sportweg 27
8313AM Rutten
€ 259.000 k.k.
€ 3.083/m²
CSave as favorite- Living area
- 84 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Polarisstraat 79
8303AD Emmeloord
€ 279.000 k.k.
€ 2.146/m²
CSave as favorite- Living area
- 130 m²
- Land area
- 173 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Zeeasterstraat 16
8302CB Emmeloord
€ 319.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (60)
Review platforms
BronscoresTotal score
60 total reviews
Funda
33 reviews on Funda
27 reviews on Google
-
Meteorenstraat 115
10Wij kozen voor woonaccent omdat de zichtbaarheid op de socials groot is en er denken wij, een groot publiek wordt aangesproken. Verder is het contact heel fijn verlopen. Heel laagdrempelig en duidelijk in alle uitleg. We konden alles vragen en er was altijd tijd voor ons. Onze woning is goed verkocht en we zijn enorm blij met ons nieuwe plekkie. We hebben echt heel weinig stress ervaren rondom de verhuizing. Martin en collega’s, bedankt!!
-
Dave Kuik
2Einddatum bod uitbrengen Tijdens de bezichtiging is ons door Luc verteld dat er een einddatum is betreft het uitbrengen van een bod en dat na die eind datum alle uitgebrachte biedingen aan mercatus overgedragen zouden worden, waarna Mercatus een keuze zal maken welk bod ze accepteren. Ik heb voor de zekerheid nog even naar kantoor gebeld om de einddatum te checken en deze bleek correct. Omdat we zeer enthousiast waren zijn we aan de slag gegaan met het uitzoeken van onze mogelijkheden. We hebben voor de einddatum een bod uitgebracht waarna ik de volgende dag werd gebeld dat het huis al verkocht is, het is dus voor de einddatum verkocht. Er werd doodleuk gezegd wie het eerst komt wie het eerst maalt.. Ondanks dat wij het huis met ons bod waarschijnlijk niet zouden krijgen voelt het oneerlijk en is het zonde van al onze tijd en energie die wij in de voorbereiding hebben hebben gestoken om tot een bod te komen! Verder is alles wel goed verlopen ed maar dit is gewoon balen.