Pikeur Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Lochem en de omgeving. Wij begrijpen dat kopen of verkopen van onroerend goed een belangrijk moment is in uw leven en staan voor u klaar met geduld, professionaliteit en kennis. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze expertise ligt in het adviseren van zowel particulieren als bedrijven, met aandacht voor sp...
Current housing stock
-
- Available
Nachtwachtplein 8
7242CS Lochem
€ 460.000 k.k.
€ 3.594/m²
CSave as favorite- Living area
- 128 m²
- Land area
- 290 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
van der Capellenlaan 38
7203BP Zutphen
€ 595.000 k.k.
€ 4.190/m²
ESave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 225 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Sold subject to confirmation
Frankenlaan 10
7241HA Lochem
€ 450.000 k.k.
€ 5.056/m²
FSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 255 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Tusseler 85
7241KD Lochem
€ 648.000 k.k.
€ 3.975/m²
CSave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 710 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Albert Hahnweg 187
7242EG Lochem
€ 430.000 k.k.
€ 3.386/m²
CSave as favorite- Living area
- 127 m²
- Land area
- 367 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Pasbree 74
7103BS Winterswijk
€ 385.000 k.k.
€ 2.873/m²
CSave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 265 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (37)
Review platforms
BronscoresTotal score
37 total reviews
Funda
29 reviews on Funda
8 reviews on Google
-
Ploegdijk 2 H109
7Soepel en terzake kundig met een goed advies gedurende de looptijd van de verkoop met tussendoor updates over de verkoop
-
Tusseler 85
10Bij het eerste kontakt wisten we dat we de goede makelaar hadden, informatie en begeleiding was perfect, we kunnen niet anders dan zeer tevreden zijn. Een aanrader!!
-
Pasbree 74
9De makelaar heeft ons goed geholpen om onze woonwensen concreet en realistisch te maken. Geen valse verwachtingen. Heel plezierig!
-
Ruurloseweg 16
10Translated by AIWe experienced the sale of our house through Pikeur Makelaars with Bjorn as the real estate agent as very pleasant and professional. From the first contact there was a lot of personal attention and our wishes and situation were taken seriously into account. Without additional costs, an interior architect came to advise us on the best presentation of the house for the photos. The photos looked professional and the (physical) brochure including our own website were made with care...
-
Evelien Bargeman
10Translated by AIBjorn Luchies has super helped us with the sale of our house. We are very satisfied. The communication is very good and pleasant.
-
Laarstraat 57 b
9Translated by AIVery nice real estate agent, guided the sales process well and thus we were able to sell our apartment with a very good feeling! Bjorn, thank you!
-
Beusekamplaan 5