Kleurrijk NVM Makelaars & Taxateurs staat voor persoonlijke, betrokken en gedetailleerde begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Wij zijn er om u te ondersteunen met kennis, toewijding en een open communicatiestijl. Onze ervaring in Zoetermeer, Den Haag, Rotterdam en Lansingerland helpt u snel en betrouwbaar verder. Onze stijl is gekenmerkt door directe communicatie, luisterend omgaan en een open houding. Wij nemen de tijd...
Current housing stock
-
- Available
Smaragd 27
2719SV Zoetermeer
€ 487.500 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Sartrezijde 42
2725PR Zoetermeer
€ 500.000 k.k.
€ 4.310/m²
ASave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 147 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Zwetstraat 35
2515VD Den Haag
€ 595.000 k.k.
€ 3.542/m²
BSave as favorite- Living area
- 168 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 6
-
- Under consideration
Pijlkruidvaart 25
2724VD Zoetermeer
€ 479.000 k.k.
€ 4.277/m²
ASave as favorite- Living area
- 112 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Belvédèrebos 151
2715VM Zoetermeer
€ 310.000 k.k.
€ 3.444/m²
BSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Ponyweide 98
2727HM Zoetermeer
€ 550.000 k.k.
€ 4.508/m²
ASave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 150 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (76)
Review platforms
BronscoresTotal score
76 total reviews
Funda
40 reviews on Funda
36 reviews on Google
-
menno v
10Samen met Kleurrijk ons huis verkocht. Vanaf het begin tot het eind was de communicatie erg fijn en duidelijk. Ruud en Dominique gaven ons goed advies en hielden ons continue goed op de hoogte van alle ontwikkelingen. Ook bij onze velen vragen stonden ze altijd voor ons klaar en namen ze de tijd om uitleg te geven en duidelijk het scheppen.
-
Hans de Goede
10 -
A en J
10Makelaar waar je met een gerust hart je zaken uit handen kunt geven en geen zorgen hebt bij de verkoop van de woning. Duidelijke communicatie en heldere afspraken. Altijd bereikbaar voor vragen. Bedankt voor de fijne samenwerking.
-
Natuursteenlaan 103
7In eerste instantie verwachtten wij een goede entree foto en een goede volgorde van de reportage. Wij vonden het rommelig en daardoor minder aantrekkelijk! Gelukkig werd dit goed aangepast! De makelaar was redelijk klantvriendelijk. De dag en tijd van de overdracht was de makelaar vergeten.
-
Oriëntblauw 4
9Soepel en open gesprek, prima communicatie en afwikkeling. Duidelijke meldingen als er wat gedaan moest worden en ook waarom.
-
Natasha Rijnbeek
10Translated by AIA few years ago I met Vinod for an appraisal and he left a pleasant, calm and professional impression. When I sold my own apartment at the end of last year, I wanted to be sure that the process would go smoothly. The decision to engage Vinod was quickly made and I am so glad I did! Vinod has represented my interests very well. He is a nice person to work with and takes you step by step through the entire process, so that you exactly know what to expect and when. That is a great reassurance in a period where so much happens. And Dominic at the office is also extremely friendly, patient and helpful. I really felt in good hands with Kleurrijk Makelaars.