Peter Pals Makelaardij o/g b.v.
"Meer dan 30 jaar een begrip in Oostzaan-Zaanstad!"
Bij Peter Pals Makelaardij o/g in Zaandam staan jarenlange ervaring en passie voor vastgoed centraal. Wij helpen u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en zorgen voor een persoonlijke aanpak. Onze specialisatie ligt in de nieuw bouw, maar wij zijn eveneens gespecialiseerd in alle aspecten van de huizenmarkt. Met een sterke aanwezigheid in de Zaanstreek, van Oostzaan tot Krommenie en Westzaan, staan wij voor u klaar met profe...
Current housing stock
-
- Available
Tamboerijnhof 15
1544ZA Zaandijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.639/m²
DSave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- 223 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Jollenmakersweg 21
1511DA Oostzaan
€ 675.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 140 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Noorderven 239
1504AL Zaandam
€ 465.000 k.k.
€ 5.167/m²
ASave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Mediterraan 19
1566SW Assendelft
€ 469.500 k.k.
€ 4.230/m²
ASave as favorite- Living area
- 111 m²
- Land area
- 132 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
De Weer 40
1504AJ Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 3.913/m²
CSave as favorite- Living area
- 115 m²
- Land area
- 208 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Abeelstraat 17
1505TM Zaandam
€ 299.000 k.k.
€ 3.934/m²
GSave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (75)
Review platforms
BronscoresTotal score
75 total reviews
Funda
52 reviews on Funda
23 reviews on Google
-
De Herkulis 16
10We hebben heel fijn met Frank samengewerkt voor de aankoop van onze woning. Echt een aanrader om met hem de woningmarkt op t egaan. Hij ziet kansen, helpt met omdenken en is zeer deskundig over de woningmarkt.
-
Kerkstraat 140
10Wij hebben weer voor Peter pals makelaardij gekozen omdat ze nu voor de 2de keer ons hebben geholpen om een nieuw huis voor Ons te beoordelen zodat wij een mooi bod konden uitbrengen. Daarna hebben ze ons geholpen om ons eigen huis in de verkoop te krijgen we hadden veel bezichtigingen en ons huis is verkocht aan hele aardige mensen. Super vriendelijk personeel en eerlijk,daar houden wij van! Het contact liep ook heel soepel en snel. Nogmaals dank Peter Pals makelaardij top…
-
Brouwersveld 63
10Erg tevreden over deze makelaar: heldere communicatie, fijne begeleiding tijdens het hele traject en mijn huis is binnen korte tijd boven de vraagprijs verkocht. Absoluut een aanrader
-
Wijzend 23
10Translated by AIFrank is a nice real estate agent, very direct but knows what he's talking about. The contact went very well. Very knowledgeable advice. Thinks with everything and certainly has a good understanding of various matters. A top real estate agent.
-
Brouwersveld 49
10Translated by AIVery good contact with the real estate agent, the real estate agent was very clear and in case of doubt we could always call. Very pleasant for us. Looking for real estate agent Peter Pals and recommender.