ABO Makelaars Peter de Vries
ABO Makelaars Peter de Vries staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Leeuwarden. Met een diepe kennis van de regio en een sterke netwerkbasis, helpen we u efficiënt en transparant door het proces van kopen of verkopen van woningen. Wij staan voor u, van start tot eind. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Wij werken met een doordachte werkwijze, gesteund door erkende certificaten als Vastg...
Current housing stock
-
- Available
Monsmastate 24
8925BR Leeuwarden
€ 539.000 k.k.
€ 3.267/m²
BSave as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 328 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Zuidvliet 4
8921BL Leeuwarden
€ 395.000 k.k.
€ 2.394/m²
CSave as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 131 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Nijlânsdyk 165 d
8931GC Leeuwarden
€ 195.000 k.k.
€ 2.708/m²
FSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Zwaluwstraat 7
8916AG Leeuwarden
€ 369.000 k.k.
€ 3.727/m²
DSave as favorite- Living area
- 99 m²
- Land area
- 118 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Kanaalstraat 2 bv
8933AL Leeuwarden
€ 775.000 k.k.
€ 2.709/m²
Save as favorite- Living area
- 286 m²
- Land area
- 215 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold
Harlingerstraatweg 82 1
8915CN Leeuwarden
€ 199.000 k.k.
€ 2.802/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (37)
Review platforms
BronscoresTotal score
37 total reviews
Funda
21 reviews on Funda
16 reviews on Google
-
Kanaalstraat 2 bv
9prima makelaar in alle opzichten👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
-
Lijsterstraat 26
10Onze ervaring met deze makelaar was van begin tot eind ontzettend prettig en professioneel. Vanaf het eerste contact werd er echt geluisterd naar onze wensen en situatie, en voelden we ons serieus genomen en goed begeleid. De communicatie was helder, snel en persoonlijk, waardoor we altijd wisten waar we aan toe waren. Wat we vooral waardeerden is de combinatie van deskundigheid en betrokkenheid: er werd niet alleen meegedacht op inhoud, maar ook echt met ons als mensen. Dankzij…
-
De Skâns 7
9Translated by AIThe contact between us and the real estate agent was very good, all questions were answered quickly and he helped us with everything.
-
de Anjen 60
9Voor mij is alles prima verlopen, ben altijd heel vriendelijk geholpen als ik vragen had en gesteund in de voor mij toch wel spannende tijd!!!
-
Wielendwinger 11
10Peter is een zeer betrouwbare, rustige makelaar. Hij is helder in zijn communicatie, is goed bereikbaar en vertelt precies hoe zaken in elkaar zitten.
-
Skilpaed 3
9Prima makelaar, de presentatie was professioneel met mooie foto's en een goed verhaal. Ook werden er wat kleine dingen voor de koop van mijn volgende woning gedaan. Alles was goed voor elkaar.
-
Kalmoes 2
10Translated by AIVery good contact, super friendly and took the time for me when I had questions. Received a good explanation of everything!!!