In De Lier en het Westland staat Alpina Westland voor betrouwbare makelaarsdienst. Vanuit onze vestiging aan de Hoofdstraat 86 ondersteunen wij je bij het kopen of verkopen van een woning. Met Jeffrey van Aalst als lokaal gezicht krijg je persoonlijke begeleiding en actuele kennis van de regio. Wij luisteren naar jouw wensen en helpen je bij slimme keuzes, zodat het aan- of verkoopproces goed aansluit bij jouw doelen. Een goede waardebe...
Current housing stock
-
- Available
Bonenkruidpad 15
2292CN Wateringen
€ 580.000 k.k.
€ 4.715/m²
ASave as favorite- Living area
- 123 m²
- Land area
- 105 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Kerklaan 60
2678SW De Lier
€ 440.000 k.k.
€ 4.314/m²
CSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 146 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
's-Gravenzandseweg 104
2671JR Naaldwijk
€ 775.000 k.k.
€ 4.586/m²
CSave as favorite- Living area
- 169 m²
- Land area
- 379 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Koning Willem III straat 28
2691WD 's-Gravenzande
€ 450.000 k.k.
€ 5.488/m²
CSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- 102 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Naaldwijkseweg 182
2691RM 's-Gravenzande
€ 425.000 k.k.
€ 5.449/m²
CSave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- 88 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Prins Bernhardstraat 16
2691VK 's-Gravenzande
€ 480.000 k.k.
€ 4.706/m²
BSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 134 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (15)
Review platforms
BronscoresTotal score
15 total reviews
Funda
11 reviews on Funda
4 reviews on Google
-
Aardbeienstraat 14
10prima makelaar fijne gespreken goed onderhandelingen doel gericht geeft goede feedback duidelijk en transparant .
-
Zandeveltweg 39
10Fijne makelaar, nam echt de tijd. Kwam tijdens de kennismaking goed voorbereid en had een duidelijke strategie.
-
Molenweg 34
10Top ervaring met Alpina Westland. Deskundig en zeer betrokken tijdens het zoekproces. Jeffrey van Aalst van Alpina Westland neemt de tijd voor je en geeft eerlijk advies. Hij heeft een scherp oog voor detail, dankzij zijn inzet hebben we ons droomhuis gevonden.
-
Sint Marcusstraat 1
8Het was heel professionel, vriendelijke manier en deskundig gegaan. Communicatie was goed. Afspraken kwamen na.
-
Vreeburghlaan 24
9Enthousiasme over het te verkopen object. Realistisch over de beperkingen. Betrokken bij de ontwikkelingen rond de verkoop na een overlijden van de bewoonster.
-
Ruys de Beerenbrouckstraat 12
10Samen met Jeffrey heb ik heel snel een leuke woning voor een goede prijs gekocht. Wat wil je nog meer?
-
Havenstraat 5
10Translated by AIWe made it very difficult for Jeffrey with the sale of 3 houses and the purchase of 2 houses, and everything had to fit together. He remained calm and was able to arrange everything well. Big compliments therefore
-
Talmastraat 14
9Translated by AIEverything is nicely arranged. But there are points for improvement. But that's everywhere. Everyone has to learn it and everything will be okay.