Alpina Westland
In De Lier en het Westland staat Alpina Westland voor betrouwbare makelaarsdienst. Vanuit onze vestiging aan de Hoofdstraat 86 ondersteunen wij je bij het kopen of verkopen van een woning. Met Jeffrey van Aalst als lokaal gezicht krijg je persoonlijke begeleiding en actuele kennis van de regio. Wij luisteren naar jouw wensen en helpen je bij slimme keuzes, zodat het aan- of verkoopproces goed aansluit bij jouw doelen. Een goede waardebe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Bonenkruidpad 15
2292CN Wateringen
€ 580.000 k.k.
€ 4.715/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 105 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Kerklaan 60
2678SW De Lier
€ 440.000 k.k.
€ 4.314/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
's-Gravenzandseweg 104
2671JR Naaldwijk
€ 775.000 k.k.
€ 4.586/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 169 m²
- Superficie du terrain
- 379 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Koning Willem III straat 28
2691WD 's-Gravenzande
€ 450.000 k.k.
€ 5.488/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 102 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Naaldwijkseweg 182
2691RM 's-Gravenzande
€ 425.000 k.k.
€ 5.449/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 88 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Prins Bernhardstraat 16
2691VK 's-Gravenzande
€ 480.000 k.k.
€ 4.706/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 134 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (15)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
15 avis total
Funda
11 commentaires sur Funda
4 commentaires sur Google
-
Aardbeienstraat 14
10prima makelaar fijne gespreken goed onderhandelingen doel gericht geeft goede feedback duidelijk en transparant .
-
Zandeveltweg 39
10Fijne makelaar, nam echt de tijd. Kwam tijdens de kennismaking goed voorbereid en had een duidelijke strategie.
-
Molenweg 34
10Top ervaring met Alpina Westland. Deskundig en zeer betrokken tijdens het zoekproces. Jeffrey van Aalst van Alpina Westland neemt de tijd voor je en geeft eerlijk advies. Hij heeft een scherp oog voor detail, dankzij zijn inzet hebben we ons droomhuis gevonden.
-
Sint Marcusstraat 1
8Het was heel professionel, vriendelijke manier en deskundig gegaan. Communicatie was goed. Afspraken kwamen na.
-
Vreeburghlaan 24
9Enthousiasme over het te verkopen object. Realistisch over de beperkingen. Betrokken bij de ontwikkelingen rond de verkoop na een overlijden van de bewoonster.
-
Ruys de Beerenbrouckstraat 12
10Samen met Jeffrey heb ik heel snel een leuke woning voor een goede prijs gekocht. Wat wil je nog meer?
-
Havenstraat 5
10Traduit par l'IANous avons rendu à Jeffrey mega difficile la vente de 3 maisons et l'achat de 2 maisons, et tout devait s'enchaîner. Il est resté calme et a réussi à régler tout cela. Grosse compliments donc.
-
Talmastraat 14