SLOB Makelaardij
In Harmelen en de omgevende regio staat Slob Makelaardij voor betrouwbaarheid, persoonlijke aandacht en een gedreven aanpak. Wij begripvol en doelgericht, zodat u zich volledig kunt richten op de belangrijkste stap in uw woningtransactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aanhuur, taxaties en aankoop. Onze werkwijze is transparant en gericht op uw wensen, met een sterke kennis van de lokale markt. Wij...
Current housing stock
-
- Available
Oudeland 57
3481GC Harmelen
€ 539.000 k.k.
€ 4.347/m²
ASave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 174 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kastanjelaan 42
3481XJ Harmelen
€ 479.500 k.k.
€ 4.134/m²
CSave as favorite- Living area
- 116 m²
- Land area
- 131 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Dorpsstraat 158
3481ER Harmelen
€ 1.095.000 k.k.
€ 4.261/m²
A++Save as favorite- Living area
- 257 m²
- Land area
- 471 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Korenmolen 70
3481AW Harmelen
€ 575.000 k.k.
€ 4.167/m²
BSave as favorite- Living area
- 138 m²
- Land area
- 187 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Esdoornlaan 13
3481BH Harmelen
€ 500.000 k.k.
€ 5.494/m²
GSave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- 244 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Strick van Linschotenstraat 71
3461EE Linschoten
€ 469.500 k.k.
€ 4.347/m²
ASave as favorite- Living area
- 108 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (25)
Review platforms
BronscoresTotal score
25 total reviews
Funda
19 reviews on Funda
6 reviews on Google
-
Gijsbert-jan Vermeulen
10Ik kan Slob makelaardij bijzonder aanbevelen. Een zeer vriendelijke en goed gehumeurde Robert Slob is een zeer kundig en behulpzame makelaar. Hij heeft ons uiterst naar tevredenheid geholpen met de verkoop van ons appartement. Hij komt goed voorbereid en op tijd op de afspraken. Kortom top
-
Terrence H
10Robert is een makelaar die ons verraste met zijn open en persoonlijke aanpak. Vanaf de eerste kennismaking tot aan de laatste keer handen schudden na de overdracht bij de notaris is Robert met volle aandacht betrokken geweest bij de verkoop van onze woning. De juiste adviezen, directe contact, uitgebreide kennis, alles klopte in detail. Bij Robert waren wij in goede handen zonder er zorgen aan te hebben.
-
Meester van Loostraat 1 A
8Translated by AII have known real estate agent Slob for a longer time because of the rental mediation, which I am very satisfied with. Then it is logical that he also does the sale mediation.
-
Burgemeester Timmermanslaan 25
9Translated by AIGood real estate agent, really happy to go along. Perfect strategy determined and friendly in dealing. Definitely a recommendation.
-
Goudenregenstraat 7
10Translated by AIA helpful and honest real estate agent who arranges everything for you and explains every step so that you stay involved.
-
Acacialaan 8
9Translated by AIVery pleasant and skilled collaboration, which also ensured that the entire purchase process went smoothly.