Cornelis Aten BV
"over 135 years of real estate agents, what an experience"
Cornelis Aten BV is een makelaarskantoor dat actief is in de verkoop en aankoop van woningen en bedrijfsmatig onroerend goed. Met vier medewerkers op de zaak staat het kantoor voor een persoonlijke en gedetailleerde benadering van elke klant. De nadruk ligt op kennis en ervaring in de onroerendegoedmarkt, met als doel het beste resultaat te bereiken voor zowel kopers als verkopers. Bij Cornelis Aten BV is er ook aandacht voor de verzeke...
Current housing stock
-
- Available
Slauerhoffstraat 2 b
1521MK Wormerveer
€ 37.500 k.k.
Save as favorite- Living area
- —
- Land area
- 28 m²
- Bedrooms
- —
-
- Available
Zwaluwstraat 8
1521XT Wormerveer
€ 385.000 k.k.
€ 5.423/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- 145 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Slagenland 23
1567EP Assendelft
€ 500.000 k.k.
€ 4.274/m²
ASave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 123 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Brouwersveld 75
1541PE Koog aan de Zaan
€ 425.000 k.k.
€ 4.048/m²
BSave as favorite- Living area
- 105 m²
- Land area
- 177 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Lekstraat 5
1946RX Beverwijk
€ 375.000 k.k.
€ 4.412/m²
ESave as favorite- Living area
- 85 m²
- Land area
- 162 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Riouwstraat 22
1521SE Wormerveer
€ 350.000 k.k.
€ 4.023/m²
FSave as favorite- Living area
- 87 m²
- Land area
- 115 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (53)
Review platforms
BronscoresTotal score
53 total reviews
Funda
46 reviews on Funda
7 reviews on Google
-
Steijnstraat 20
10Translated by AIThe communication with the real estate agent was quick and pleasant. I could always call whenever there was something and was always well listened to. The sales process has overall gone well and I am satisfied with the final result and the selling price. The real estate agent gave clear explanations and knew how to explain things clearly. All in all a positive experience and I would definitely recommend this real estate agent.
-
Krommenieërpad 11
10Heldere communicatie, werden goed op de hoogte gebracht en had nuttige adviezen. Ondanks dat het appartement al even te koop stond, bleef hij z’n strategie volgen.
-
Stationsweg 87 b
10Het contact was erg prettig, goede communicatie en bereikbaarheid voor vragen. Ik werd goed op de hoogte gehouden van de stand van zaken. De makelaar heeft uitstekende kennis van zaken en door een goede samenwerking in zijn netwerk ook over een locatie die iets buiten zijn regio ligt.
-
Zuiderland 10
9Contact verliep prima werd goed geholpen en op de hoogte gehouden Vriendelijk en behulpzaam personeel
-
Agavestraat 11
8Mark heeft ons onwijs goed geholpen tijdens de zoektocht naar een huis. Als starter in deze woningmarkt is het niet altijd even leuk, weinig aanbod en snel overboden worden. Mark heeft ons daarin goed geholpen en geluisterd naar onze wensen.
-
De Zetter 51